0
clear
  • Бебе Памук Обука Панталони, Мека Пелена Панталони, Дише Водоотпорен Медиокритет Обука Панталони, Ноќно Време Кревет Облека Bedwetting Покрие Подлога за Деца Бебе Момчи?
  • -20%
  • -20%
Бебе Памук Обука Панталони, Мека Пелена Панталони, Дише Водоотпорен Медиокритет Обука Панталони, Ноќно Време Кревет Облека Bedwetting Покрие Подлога за Деца Бебе Момчи?

Бебе Памук Обука Панталони, Мека Пелена Панталони, Дише Водоотпорен Медиокритет Обука Панталони, Ноќно Време Кревет

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

3-СЛОЈ ДИЗАЈН - Премија памук внатре и надвор слој + водоотпорен TPU midlayer.Водоотпорен и абсорбента, задржете многу течни и задржи вашето бебе е деликатна кожа сува и задржи бебето кревет суви и чисти.На пелена здолниште ќе ви помогне да се задржи добро расположение со својата погодност на useing и чистење хаос надвор.SOFT & ДИШЕ - Високо-квалитетни материјали и се многу пријателски за бебето е деликатна кожа, меки и удобни за носење, и одличен breathability може да се спречи бебешка кожа од добивање на егзема, голема да се грижи вашиот бебешка кожа.ВИСОК ПОЛОВИНАТА DESIG - еластичен корселе е полн со еластичност и носи повеќе удобност на бебето половината, заштити бебето половината и стомакот од студ, дозволете му на бебето да се движат или пак преку слободно, и ефикасно да се избегне несакани истекување во сите правци.ПЕРАТ & ОБНОВЛИВИ - Машина перат, рака мие, се повторува за перење нема да се деформира.Овозможи да го користите многу време од традиционалните пелена, економски и еколошки.СОВРШЕН ПОДАРОК - На медиокритет обука пелена панталони е одличен подарок за бебето.Нема повеќе да се грижиш за бебето, мокрење во кревет и да прави хаос.Повеќе нема вашето бебе плаче на полноќ поради влажни кревет, вие и вашето бебе може да спијат повеќе удобно.Боја : Цреша & Cloud | Големина : 4-8 T.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Надворешната Школка : 100% Памук; Надеж :

3СЛОЈ ДИЗАЈН Премија памук внатре и надвор слој + водоотпорен TPU midlayer.Водоотпорен и абсорбента, задржете

Екстра соочи во предната и задната страна ги прави повеќе абсорбента од нормално долна облека.Тоа е лес

100% Памук; 100% Полиестер.Се повлече На затворање.Овој дополнителен комплет содржи 3Пакет На Обука Пантало

МЕДИОКРИТЕТ ТРЕНЕР на СЕДИШТЕ : Обука медиокритет вклучува отстранлив медиокритет прстен за една успеш

l што го прави многу удобно за бебињата да носат.Енди Pandy пелени се 100% тешките хемиски и toxinслободна, може

Тоа е прв пат за мојот малку еден носи медиокритет обука панталони,кога тој имаше несреќен случај и праз

360 Еластичен Корселе за долна облека како се вклопуваат тоа е лесно за вашето дете да се повлече нагоре и

Тоа може да се користи како nappy на корица : бидејќи nappy е водоотпорен, исто така, ќе се работи само како Беб

[ Високо квалитетни материјали ] – Нашите медиокритет обука панталони се изработени од памук внатре и н

Светла боја дизајн, повеќето популарни со години, што медиокритет време забавно искуство.Квалитетот на

Мека и Дише : Карактеристики на истекување отпор и ефективна отпорност на вода, на деца медиокритет обук

Одличен начин да преминат од пелени за редовни долна облека, лесно да се мијат и лесно да се грижи за.Ног

Еластична затворање.Ве молиме да го користите со пелена влошки во текот на ноќта.Рачно перење, Машина за

18" ) разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.

100% Памук; 100% Полиестер.Еластична затворање.Ова Девојки дополнителен комплет содржи 3Пакет На Обука Пант

Четириниво дизајн структура на надворешниот слој има висока затегнувачка цврстина и мекост, може да би

Please wait...