0
clear
  • Rekucci Жените Леснотија Во Удобноста Модерна Повлекување На Бермудски Кратко со Џебови
  • -20%
  • -20%
Rekucci Жените Леснотија Во Удобноста Модерна Повлекување На Бермудски Кратко со Џебови

Rekucci Жените Леснотија Во Удобноста Модерна Повлекување На Бермудски Кратко со Џебови

DEN 1077.60

Достапност
Достапно за нарачка

Еластична.Еластична затворање.Машина За Миење.Направени во Камбоџа.Машина за Миење со ладна вода, секогаш се откажам да се исуши за да се избегне собирање.УДОБНО И ПОЛИРАН : Мазнење контура корселе со скриени еластична.Повлекување На стил.Декоративни тонски topstitching акцент на половината и во текот на.ШИК ДОЛЖИНА : Inseam 12.5".Повеќе должина е совршен за канцеларија или повик носат.Полу-Опремени стил е совршен баланс на стил и удобност, без да бидат тесни.Моделот е 5'9" и носи големина 4. ОДЛИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Вистинска коса џебовите на фронт со копчиња и назад велт џебови.Додадено Појас циклуси и назад пикадо за крајната одговара.Мали (1.5") цепнатинки на полите.Нашите Класичната Водат Ткаенина Ткаени се движи со вас во текот на целиот ден.Повеќе spandex значи повеќе водат!Цврсти Бои : Rayon/Најлон/Spandex се вклопуваат, Melange Бои : Полиестер/Rayon/Најлон/Spandex смеса.Faux Пред Лета.Корселе со центар цвест и topstitching.Притиснат пред нога браздата.Појас Циклуси.Назад пикадо обезбеди сит се вклопуваат.Мали Отворот на страна на цвест полите.ОДГОВАРА ДЕТАЛИ : .Нашите Кратки е прикажано преку колкот и бедрото, со тенок, директно нога.Средината на пораст стил седи само под bellybutton на повеќето органи.INSEAM ДОЛЖИНА : .Редовни Должина = 12.5". (За право над колената).Моделот е 58", облечен големина 4.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 78% Rayon, 19% Најлон, 3% Spandex.Увезени.Се повл

89" Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100cm / 39.Падот Џемпер Фустани за Жени Мрежа Фустан Цр

Рака Мие Само ●1 : Материјал : 90% Памук Пакет се Вклучени : 1 X стегање ●2 : Удобно : Ткаенина е неверојатно м

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Нашите Девојки Перформанси Tee Кошула Фуста

Топла Продажба за Лето!!!!.Произведено во САД или Увезуваат.Материјал : Полиестер, меки и удобни висококв

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.памук полиестер мешање.Патент затвор

Овој фустан е удобен и лесен, но нема проблем да се носеше на полу windy ден.Ве молиме погледнете ги нашите

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 78% Rayon, 19% Најлон, 3% Spandex.Увезени.Се повл

78% Rayon, 19% Најлон, 3% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Средината на пораст, тенок одгова

Ве молиме Погледнете ги Нашите Големина на Табелата во Производот Сликата Пред Купување, Препорачуваме

Увезени.Се повлече На затворање,полесно да се стави на и полетување.Дозвола продажба!Завој Сплит Лабава

Ткаенина е со добар квалитет.Можете да одговара на flowy фустан со вашите омилени потпетици за моден изгле

Увезени.Се повлече На затворање,полесно да се стави на и полетување.Дозвола продажба!Завој Сплит Лабава

✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄ партија плажа свадба фустани за жени женска летни фуста

100% Памук.Drawstring затворање.Ве молиме симнете на drawstring кога ќе се стави на.Еластичноста е многу добар.Карак

100% Свила.Увезени.Не Затворање затворање.Суво Чистење Само.Животински печати 3 / 4 ракави.На aubrey е едноста

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.адвокатско sweatpants.Направени во САД или

70" Големина : XXXXXLПоловината : 112cm / 44.22"Хип : 111cm / 43.34" Големина : MПоловината : 82cm / 32.00"Должина : 111cm / 43.73"Должин

Суштински Симпатична Фустан за Пролет, Лето и Есен, Само еден фустан може да ги задоволи вашите една год

Суво Чистење Само.Нежните ткаенини направи тоа drape во најпознатите додворувања начин.Миење : ве Молиме м

Суво Чистење Само.Нежните ткаенини направи тоа drape во најпознатите додворувања начин.Миење : ве Молиме м

Рака Мие Само.Внимание 1 : Цветни Печатење е случаен,не можевме да се гарантира позиција на цветни печати

Тоа е совршен за сите сезони.жените гроздобер лето плажа облека, жените губат облекување, туника резерв

Рака Мие Само.Внимание 1 : Цветни Печатење е случаен,не можевме да се гарантира позиција на цветни печати

Суво Чистење Само.Нежните ткаенини направи тоа drape во најпознатите додворувања начин.Миење : ве Молиме м

Увезени.Се повлече На затворање,полесно да се стави на и полетување.Дозвола продажба!Завој Сплит Лабава

✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄ партија плажа свадба фустани за жени женска летни фуста

/ Експедитивни : 35 Дена♫.Црн петок се занимава 2021,Сајбер понеделник продажба!затворање.Одберете Големи

Please wait...