0
clear
  • Nike Women ' s Pro 3во Обука Шорцеви
  • -20%
  • -20%
Nike Women ' s Pro 3во Обука Шорцеви

Nike Women ' s Pro 3во Обука Шорцеви

DEN 600.00

Достапност
Достапно за нарачка

Дпи-ОДГОВАРА технологија се движи пот од вашата кожа за побрзо испарување—ви помага да останете суви, удобно и фокусирани.Станот, еластична корселе ви нуди мазна одговара дека останува во место.Gusseted crotch ви овозможува да се движи слободно и се зголемува мобилноста.ПРО-ОДДЕЛЕНИЕ ЗА ПОДДРШКА.На Најк Про Шорцеви се разноврсна слој со Дпи-ОДГОВАРА технологија која помага да се задржи што сува кога пот започнува да тече.Мека, еластичен материјал гушкање во удобно поддршка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Овој лесен водоотпорен јакна доаѓа со тешкидолжност 320 D Најлон Tussor надворешната школка како и висококв

Еластична.Увезени.Машина За Миење.Жените боксер шорцеви за сите временски услови.Форма се Вклопуваат /

【Функционална Ткаенина】 4Начин Рашири / Влага Wicking / Двонасочна Циркулацијата На Воздух / QuickСува 【У

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Патент затворање 100% Поли

Направен во САД.Нашите чорапи се произведени на повеќето најсовремена опрема на располагање, која ни да

100% Полиестер.Патент затворање 100% Полиестер.Патент затворање,од страна на невидливи патент.Поставата шо

Увезени.Колумбија Жените Големина Chart Columbia Жените Плус Големина Chart The Колумбија® Врв до Точка™ Поврзан

Увезени.Колумбија Жените Големина Chart Columbia Жените Плус Големина Chart The Колумбија® Врв до Точка™ Поврзан

КАРАКТЕРИСТИКИ : јакна има рунонаредени јака, топвчитување џебови, Дпрстени, и внатрешен Lycra ракави.Не с

Увезени.Колумбија Жените Големина Chart Columbia Жените Плус Големина Chart The Колумбија® Врв до Точка™ Поврзан

Нека уживаат во удобен, пријатна топла слободното време кога ќе се носи.жените joggers панталони со патент

Материјал : Полиестер 87%, Spandex 13% 【МултиПовеќенаменски】 Совршени за дневна теретана, фитнес, џогирање, р

Фустан должина пред големина медиум : 33.5".Мини Џеб на градите.Од Страна На Цепнатинки.Издолжена ракави з

Увезени.Колумбија Жените Големина Chart Columbia Жените Плус Големина Chart The Колумбија® Врв до Точка™ Поврзан

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 98% Полиестер, 2% Spandex.Увезени.Се повлече

Please wait...