0
clear
  • Монако Пелена Торба + Снек Торба со Luli Bebe - Шик Вегетаријанска Кожа ( Бисер Бели)
  • -20%
  • -20%
Монако Пелена Торба + Снек Торба со Luli Bebe - Шик Вегетаријанска Кожа ( Бисер Бели)

Монако Пелена Торба + Снек Торба со Luli Bebe - Шик Вегетаријанска Кожа ( Бисер Бели)

DEN 5376.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% дамка отпорни на надворешните и мазна wipeable внатрешни работи, лесна за носење, со ранец и над-во-рамото носат опции.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.ПРЕМИУМ РАНЕЦ ПЕЛЕНА ТОРБА - Направени со најдобрите луксузни материјали, обичај злато метален хардвер, суровост-слободен faux кожа, 100% дамка отпорни на надворешноста, мазна wipeable внатрешни работи, и премиум YKK патентите.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.ПОВИК & ФОРМАЛНО УПОТРЕБА - убави бебе-торба ранец за мајка ми.ЕЛЕГАНТЕН, СОФИСТИЦИРАН & ЕЛЕГАНТНИ - да Се биде мама не значи дека треба да се жртвува стил!Новиот Монако Luli Bebé пелена торба е еден-на-еден вид во светот на елегантен и модерен бебе опрема.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Снек Торба : SECURE ПАТЕНТ ЗАТВОРАЊЕ - голем центар простор е идеална за пакување на поголем оброк предмети, додека дополнителен џеб се проширува за да ги собере вишокот снек предмети.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Монако е лесно да се носат и издржлив дизајн го прават тоа совршено модерен придружник со ранец и над-во-рамото носат опции.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

♥Стилски, но и Практичен : Стилски унисекс дизајн го прави пелена торба ранец убав избор за двете мама и

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.Мулти Фу

Водоотпорен и Носатотпорни : Направен од висококвалитет на водаотпорен и издржлив Оксфорд ccanvas, тоа е ле

100% полиестер со водоотпорен уретан слој.Произведено во САД.Водоотпорен TPU внатрешни работи спречува пр

Тоа е совршен подарок за бебиња и неопходен апаратот за нови родители / бремени жени.Направени од водоот

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, ка

Водата отпорни на надворешниот материјал како и поставата направи за чистење и хаосслободен организац

На nappy торба избира еден елегантен неутрална боја, погодна за мама и тато.Антикражба џеб можете безбедно

Материјал Еко пријателски водоотпорен лесни полиестер платно, Лесен за чистење и Издржливи.Димензии 11 (

♥Стилски, но и Практичен : Стилски унисекс дизајн го прави пелена торба ранец убав избор за двете мама и

♥ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Нашата лаптоп ранец употреба на висококвалитетна дише twill ткаенина, која е малку

Материјал Еко пријателски водоотпорен лесни полиестер платно, Лесен за чистење и Издржливи.Димензии 11 (

Материјал Еко пријателски водоотпорен лесни полиестер платно, Лесен за чистење и Издржливи.Димензии 10.6

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, ка

Материјал Еко пријателски водоотпорен лесни полиестер платно, Лесен за чистење и Издржливи.Димензии 11 (

Тоа е многу елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, се случува надвор, патуваат, итн...

♥ВисокоКвалитетни Материјали издржливи ткаенини не ќе солза за долгорочна употреба.♥Голем Капацитет

♥Вклучува лесензачистење поставата за било мензи се случува внатре.Тоа е голем простор, што може да се

♥Голем Капацитет Size : 27x19 ♥ВисокоКвалитетни Материјали издржливи ткаенини не ќе солза за долгорочна у

Please wait...