0
clear
  • THLAI Жените Плус Големина 2 Парче Облека Сјајот Sequins Sweatshirt и Панталони Поставен Метален Сјајна Clubwear со Маска S-5XL
  • -20%
  • -20%
THLAI Жените Плус Големина 2 Парче Облека Сјајот Sequins Sweatshirt и Панталони Поставен Метален Сјајна Clubwear со Маска S-5XL

THLAI Жените Плус Големина 2 Парче Облека Сјајот Sequins Sweatshirt и Панталони Поставен Метален Сјајна Clubwear

DEN 1127.76

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : 2 парче clubwear за жени, плус големина, сјајот sequins, металик сјајна, bling bling, светкавиот, долг ракав, околу врат, висока половината долги панталони со џебови, за појавување на маска, 3 парче облека.Можете да се облекуваат до лесно со потпетици и спојки торба за една ноќ.Големина : Големина од S до 5 XL.Можете да ја прими во околу 15 дена, па се чувствуваат слободни да се купи.Плус големина sequin појавување сетови, пенливо солидна долго clubwear со појавување на маска.Ве молиме погледнете нашите големина на табелата (последната слика) пред да го купите.Ве молиме погледнете нашите големина на табелата (последната слика) пред да го купите.Внимание : Тоа е подобро да се мијат со рака посебно во ладна вода.Големина : Големина од S до 5 XL.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Плус големина две парче облека со sequins ширум за удобен одговара, дише и удобен за носење, покажува заоблен тело добро.Широк избор на различни личности.Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Вклучувајќи и две класични бои на црно и бело.Плус големина две парче облека со sequins ширум за удобен одговара, дише и удобен за носење, покажува заоблен тело добро.Бесплатни политика на враќање.Плус големина sequin појавување сетови, пенливо солидна долго clubwear со појавување на маска.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Жените 2 парче облека карактеристики : цветни печати, долг ракав, м

Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Жените 2 парче облека карактеристики : цветни печати, долг ракав, м

Се повлече На затворање.Машина За Миење.Материјал:Полиестер + Полиестер.2 Парче Облека е мека на допир,е

Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Жените 2 парче облека карактеристики : цветни печати, долг ракав, м

97% Rayon, 3% Elastane.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Удобно, подвижен одговара преку колкот и бедрото.Н

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 86% Најлон, 14% Lycra Spandex.Направен во САД.Се

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.

Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Жените 2 парче облека карактеристики : цветни печати, долг ракав, м

Please wait...