0
clear
  • KONGZIR 5Pcs 80/100/150/240/320 Ширина Алуминиум Оксид Пескарење Појас Ронки Пескарење Ремени 25mm Брусење и Полирање
  • -20%
  • -20%
KONGZIR 5Pcs 80/100/150/240/320 Ширина Алуминиум Оксид Пескарење Појас Ронки Пескарење Ремени 25mm Брусење и Полирање

KONGZIR 5Pcs 80/100/150/240/320 Ширина Алуминиум Оксид Пескарење Појас Ронки Пескарење Ремени 25mm Брусење и Полирање

DEN 1948.80

Достапност
Достапно за нарачка

5. Појас widel користи во metallurg, machiner, бродоградба, светлина industr,Кожа, дрво, градежни материјали, текстил и други индустрии. 3. Нерѓосувачки челик, обоени метали, црна метални плочки и ножеви и други брусење и полирање. 1. Електро-статички применува жито, за доследна покриеност. 4. Метални и неметални материјали со вода или со масло мелење, дробење на голем авион.Кожа, гума на ткаенина и полиран бранеа. 2. Plwood, честички одбор, декоративни плочи, бамбус и ратан производи, брусење и полирање.Спецификација : Материјал : Алуминиум oxide Width : 25 mm Length : 762 mm Grit : 80/100/150/240/320 Ронки(Секоја ронки 1pcs)Пакет се Вклучени : 5 x Пескарење belt If имате било какви прашања, нашата служба за корисници ќе одговори во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Material:
Aluminum oxide
Width:
25 mm
Length:
762 mm
Grit:
80/100/150/240/320 Grit(Each grit 1pcs)
Package Included:
5 x Sanding belt :
If you have any questions, our customer service will reply to you within 24 hours. :

Со стоката дадена додека купуваат

Ако имате било какви прашања, нашата служба за корисници ќе одговори во рок од 24 часа.Остар, носатотпорн�

80 РОНКИ За гол површина за чистење, а по завршувањето.Идеален за машини, металната, и за пластични како и

Ова електрична сандер се користи главно за индустриски пескарење и полирање на дрво, камен, челик, ѕид, и

Широк Апликации : Погоден за употреба во уметнички занает, дрво работа, автомобилската, метал, или други

Please wait...