0
clear
  • 24 Види Winder со Hi-Сјаен Финиш и LED Осветлување
  • -20%
  • -20%
24 Види Winder со Hi-Сјаен Финиш и LED Осветлување

24 Види Winder со Hi-Сјаен Финиш и LED Осветлување

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

LED внатрешни работи светлина ќе обезбеди совршен изглед на вашата колекција.А види winder е уред со електричен мотор кој може да правец на вашиот види кога ќе се не носи. ⭐ ВНАТРЕШНИ работи ОСВЕТЛУВАЊЕ : Вашиот види колекција ќе изгледа особено убава во темница. 27 претходно ликвидација програми;.Печати на враќање превозот етикета.Нејзиниот кабинет и rotors се изработени од не-магнетни материјали, кои се безбедни за часовници.Универзални AC адаптер (100–240 V, 50 / 60 Hz).ЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ .Индивидуално контролиран rotors;27 претходно ликвидација програми;Нарачана ликвидација на владата;3 ротација насоки;20 до 7200 TPD (се врти на ден) опсег; Мек полиуретан види перници;Внатрешни работи светлина на Допир за контрола на LCD дисплеј;заклучување на Вратата;Не-магнетни материјали;Универзални AC адаптер (100–240 V, 50 / 60 Hz).Поради нивната ограничена моќ резерви, автоматски рачни часовници обично се кандидира надолу по два или три дена, ако престанете да го носи нив или ликвидација нив.Кога вашиот види запира, мора да го ресетирате времето и ветер до тоа.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Мек полиуретан види перници;.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

3 инчи Тежина : Околу.5 ротација секоја минута, го задржува движење во разумен состојба на ветрот, ниту но

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Големина приближно 14.5 x 14 x 15.5 cm / x 5.7 5.5 x 6.1 во, АА батерии тоа го прави, мобилен winder.Тоа

Кога да се Користи : Ако се види веќе престана да се движи или да ја види ќе престане да работи, ве молиме

Ние не deviated од тоа ветување, бидејќи.Нашето специјално дизајнирани компактен автоматски се види winder кут

Please wait...