0
clear
  • Roxenda Пирамида Брзина Коцка, 3x3x3 Qiyi Qiming Пирамида Брзина Коцка Stickerless Матирано Триаголник Загатка Магијата Коцка
  • -20%
  • -20%
Roxenda Пирамида Брзина Коцка, 3x3x3 Qiyi Qiming Пирамида Брзина Коцка Stickerless Матирано Триаголник Загатка Магијата Коцка

Roxenda Пирамида Брзина Коцка, 3x3x3 Qiyi Qiming Пирамида Брзина Коцка Stickerless Матирано Триаголник Загатка

DEN 227.76

Достапност
Достапно за нарачка

На живописни бои шема ќе ги носи различни и воодушевен пријатен визуелно искуство.Промовирање на деца интереси и приоритети.ДОЈДЕ TENSIONED & LUBED.Неверојатни агол сечење, поголема стабилност и оптимизиран структура на анти-поп.И тоа го прави на пирамидата коцка пак многу повеќе полесно и побрзо.Затоа, ние постојано предизвик себе да се иновираат и да се развие вредни, сигурен производи и решенија, кои ви донесе среќен живот.Подобрување на родител-дете комуникација и интеракција.Лесно вртење и мазна игра.hich обезбеди за подобра боја за признавање и подобри playability.ПОГОДНА ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ - Roxenda пирамида брзина на коцка е класичен боја појавување загатка.Тие се stickerless.МАЗНА ЧУВСТВО.Матирано површината кои се даваат за подобра боја за признавање и подобри playability.СИЛНА ВНАТРЕШНО ЈАДРО.На 3x3 брзина на коцка е целосно прилагодливи и обезбедува максимална customizability, дојде tensioned и lubed веќе.Се обучуваат вашиот мозок, да се подобри својата меморија и пракса вашите раце.Roxenda е интересна загатка бренд на играчка класа.Ние секогаш се преземат напори за да се обезбедат различни видови на загатка играчка за нашите клиенти.МАЗНА ЧУВСТВО.Се сврти и пресврт четири страни на коцка и да се обезбеди дека секоја од четирите лица има само една боја.АНТИ-ПОП СТРУКТУРА.Одлична внатрешното јадро дизајн во голема мера се намали триењето.ЕКСТРА БРЗО s зафат, рака-око координација и визија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПРЕДИЗВИК & ОБРАЗОВАНИЕ : ставете ги вашите вештини на тест со најтешкиот 1000 парче загатки за возрасни.С

DIY МЕРМЕР КАНДИДИРА МОДЕЛ КОМПЛЕТ : Одличен 3 D дрвени загатки.Изгради свој работен тобоганот модел напра

Comfortablematerial, погоден за различни прилики ★★★WYTong е посветена на обезбедување на секој клиент со најдобр

★Единствен Оригинален Дизајн одбори се сите ласерски precut.Вие само треба да се земе делови надвор од пл

Може да се декодира 8 тајни пораки ние нудиме?Серија на загатки и конечно, целосна решенија се предвиден

Подобрување на вашето разбирање на МАТИЧНИ принципи додека има кит на добар пат.ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК&ДОМА

ДЕЛУКС КВАЛИТЕТ : Луксузни чувство и delicately обоена тон, рачно направена од страна на најдобрите господар

ДЕЛУКС КВАЛИТЕТ : Луксузни чувство и delicately обоена тон, рачно направена од страна на најдобрите господар

Please wait...