0
clear
  • Dorman C660051 Паркинг Сопирачка Кабел
  • -20%
  • -20%
Dorman C660051 Паркинг Сопирачка Кабел

Dorman C660051 Паркинг Сопирачка Кабел

DEN 524.16

Достапност
Достапно за нарачка

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни црева се целосно покриени со канал за спречување корозија за внатрешни работи кабли.Цинк позлатен фитинзи и клипови спречување на корозија.Загради се вклучени каде што е применливо.Dorman кочница кабли се одговорни за примената на паркинг или итна кочница.Кога неуспех се јавува, кочница кабли треба да бидат заменети за возилото да помине државните инспекции.Кочница кабли се директна замена на делови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

oeстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

OEстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

Raybestos Паркинг Сопирачка Кабел е дизајниран да ја зголеми коњски сили и подобрување на изгледот на возил

НЕ се вклопуваат Транс Мазга.Одговара за Kawasaki Мазга 2500 19942000, Мазга 2510 19932002 Одговара за Kawasaki Мазга 2520 19932000

oeстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

OEстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

Вклучува хардвер потребни за лесна инсталација.Пакет Димензии : 5.842 H x 24.384 L x 24.637 W (сантиметри).Пакет Тежи

Вклучува хардвер потребни за лесна инсталација.Пакет Димензии : 5.842 H x 24.13 L x 24.637 W (сантиметри).Пакет Тежи

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

водечки производител на висококвалитетни производи.меѓународно реноме за нашите разновиден спектар н

водечки производител на висококвалитетни производи.меѓународно реноме за нашите разновиден спектар н

Водечки Производител На ВисокоКвалитетни Производи.Меѓународно Реноме За Нашите Разновиден Спектар Н

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

Please wait...