0
clear
  • Glamaker Жените Fuzzy Руно Вратоврска Боја Pullover Sweatshirt Преголеми Sherpa Долг Ракав Блузи со Џебови
  • -20%
  • -20%
Glamaker Жените Fuzzy Руно Вратоврска Боја Pullover Sweatshirt Преголеми Sherpa Долг Ракав Блузи со Џебови

Glamaker Жените Fuzzy Руно Вратоврска Боја Pullover Sweatshirt Преголеми Sherpa Долг Ракав Блузи со Џебови

DEN 671.76

Достапност
Достапно за нарачка

4"-Должина на : 65. 【Карактеристики】 : 1/4 делумно Zip одбиеме Јака/ Преголеми Дуксери, Посебно Вратоврска Боја, контраст боја, топло Долги Ракави со еластична ткаенината, убаво 2 страна пространа џебови за да ја смирите вашата рака топло, лабава одговара вообичаена облека Грб.Ексклузивно zip до дизајн со висок квалитет прилагоди и ткаенини се направи овој врвот се вклопува совршено шик и модата.Карактеристики : 1/4 zip до јака дуксери, Долг Ракав, Боја Блок, Вратоврска Боја, Два странични пространа џебови, Fuzzy, Удобно, Топло, Fuzzy јакна.Пол : Жените,Девојка, Дама.О : Ова sweatshirt е удобно и мека да се носат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пол : Жените,Девојка, Дама.5"Хип : 97cm / 38.Материјал : 65% Полиестер+35% Памук, супер топла и мека доволно, пријат

⛄Материјал Оваа Мода Грбот е изработен од Полиестер висат линија или сува.spagetti женска блузи исечете же

4"Должина на : 65.9"Sleeve Должина : 65 Оваа Fuzzy Јакна има џебови на 2 страни, може да се стави долу вашиот телефон

палта за жените се готви палта за жените беж палта за жените краток дожд палта за жените дожд палта за же

Please wait...