0
clear
  • ПРЕПОЛНИ Дрвени Автоматски се Види Winder Складирање Кутија со LCD Екран на Допир
  • -20%
  • -20%
ПРЕПОЛНИ Дрвени Автоматски се Види Winder Складирање Кутија со LCD Екран на Допир

ПРЕПОЛНИ Дрвени Автоматски се Види Winder Складирање Кутија со LCD Екран на Допир

DEN 2049.60

Достапност
Достапно за нарачка

Притиснете го копчето за LED светло контрола копче за да ја смените бојата од црвена-зелено - сина-(цијан-сино)-жолта-виолетова-бело.Изберете роторот број,потоа, поставете ја програмата од 0~12.Црн Пијано финиш надворешноста заедно со внатрешни 7 боја LED светло,изложен домот стилски стил.За да се избегне exposiong го види winder директно под сонце, вода или на други влага, и екстремни termperatures која може да ја оштети кутија.Секој види winder инспирирани со модернистичка надворешен дизајн и променлива ротација технологија.3" Х Работи во склопот преку LCD екран на Допир за контрола на одборот, се Префрлат на повеќе TPD режими слободно. За да одберете ротирање на ветер : · насока на стрелките на часовникот(Г. [НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА] : LCD екранот се прикажува со smart допир контрола.Преку континуирана иновација и строгите барања за производи,Види winders е извезуваат во повеќе од 20 земји низ светот.Ние секогаш искрено стоиме зад нашите производи и одговорно да го сврти вниманието на нашите клиенти. [НАПОЈУВАЊЕ Отстранлив Перници Големина : 2.ПРЕПОЛНИ има ангажирани во watch winder индустрија од повеќе од 15 години, во текот на годините,ПРЕПОЛНИ е посветена на создавање на стилски, трајни,луксузни види winders и да се обезбеди високо одговорно продажбата на услугата.Заштити се види од судир преку Прилагодени за заклучување. Изберете роторот број и потоа во собата на програмата, може да се избере од 0~12.Чувајте ги вашите види winder работи без бучава.[ИЗВОНРЕДНА ИЗРАБОТКА] : Го види winder надворешноста е изградена од фино природни тешко дрво, рака-полиран до висока сјај огледало заврши и ги опфаќа 13 копче за процесот на производство за долготрајна издржливост и убавина.Ентериерот е направен од синтетичка кожа, рачно изработени на најдобрите детали.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кога да се Користи : Ако се види веќе престана да се движи или да ја види ќе престане да работи, ве молиме

LED внатрешни работи светлина ќе обезбеди совршен изглед на вашата колекција.А види winder е уред со електри

Ние не deviated од тоа ветување, бидејќи.Нашето специјално дизајнирани компактен автоматски се види winder кут

3 инчи Тежина : Околу.5 ротација секоја минута, го задржува движење во разумен состојба на ветрот, ниту но

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Големина приближно 14.5 x 14 x 15.5 cm / x 5.7 5.5 x 6.1 во, АА батерии тоа го прави, мобилен winder.Тоа

Please wait...