0
clear
  • YUSFKJ 7 Поставува Pegboard Куки со Pegboard Чаши – Pegboard Чаши Носителот Додатоци – Прстен Стил Pegboard Кантите со Прстени – Pegboard Алатка Организаторот за Складирање, Гаража, Workbench
  • -20%
  • -20%
YUSFKJ 7 Поставува Pegboard Куки со Pegboard Чаши – Pegboard Чаши Носителот Додатоци – Прстен Стил Pegboard Кантите со Прстени – Pegboard Алатка Организаторот за Складирање, Гаража, Workbench

YUSFKJ 7 Поставува Pegboard Куки со Pegboard Чаши – Pegboard Чаши Носителот Додатоци – Прстен Стил Pegboard Кантите

DEN 808.80

Достапност
Достапно за нарачка

Не грижете се, на кантите ќе падне од pegboard кога ќе ја отстраните алатки бидејќи купот на сопствениците, ќе ги поправат во место.Нејзините ќе ви помогне да се класифицираат и да се идентификува што е она што во секоја чаша, да се добие нешто во време, во рамките на раце дофат.Чувајте ги вашите простор организирани. 【Да зачувате Простор И Лесен За Употреба】 За употреба со повеќето стандардна големина pegboards (1/4, 3/16, или 1/8 инчи дупка со дијаметар на pegboards вклучени), на pegboard бин полнење зема целосна употреба на целиот pegboard и да се создаде повеќе можни места за складирање.тој pegboard додатоци носител е electroplated со тешки-должност нерѓосувачки челик, во меѓувреме, pegboard бин е изработен од ABS материјал, што ги прави повеќе цврсти и издржливи.Доаѓа по прифатлива, тие вклучуваат 6 pegboard чаши и 6 куп на сопствениците, кои може да бидат применети за 1/8 инчи или 1/4 инчи pegboard со 1-инчен проред, на состанокот различни складирање потреби. 【Премиум Материјалот На Pegboard Полнење Осигурува Долго-Служат Време】 На pegboard првенство изработен од ABS пластика е значително еластична, но не се кршливи, да се залага и да се тешки-должност за секојдневна употреба, без гребнатини и покрај повтори преземање на алатки и ставајќи ги назад.Во споредба со другите колче одбор assorories, на pegboard додатоци во собата е лесен за користење, бидејќи тие лесно може да се инсталира и да се расклопуваат, па дури и repositioned како што е потребно.Она што за придобивките на нашата pegboard кошници?.Тие се практични и да ви помогне да се организира неуредна алатки, така што ќе можете лесно да ја најдете алатката како потреба од уредни pegboard наместо трошење часа во потрага по нив.Нашите pegboard кантите со прстени ќе биде добар помошник.Што повеќе, во споредба со другите конкуренти, тие се многу издржливи и можат да се сместат потешки tools.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Користете galvanizing да одолее на ' рѓа и корозија.Понудат флексибилни решенија за различни домашна организ

Се врти било на Aznar е метална кука во скенирање кука (куки се ПРОДАВА ОДДЕЛНО).Станот пред овозможува да с

Обложени со electroplating, многу полиран површината.Тешки трајни конструкции, долготрајни куки.Тоа е професи

Fixture Displays Сет на (10) 10" Колче Кука Pegboard Кука Pegwall Кука Жица Slatwall Кука.Се откажам многу на предмети на еден р

Компатибилен Со 1 / 4" Pegboard Дупки.Топ 3 Причини Зошто Искусни Ветерани DIYстрани & Handymen Избере Нашиот Pegboard Пр

Дома Алатки, Градинарски Алатки, итн.Нешто слично моќ вежба, кадрирање nailer, воздух чекан, завртка пиштол,

поправам за pegboard.умерена јачина.додадено овие да ги сите куки.тие, исто така, дојде во 2 големини да се вк

За да се обезбеди да ги добиете најдобрите производи и да ви помогне нашиот производ подобрување, ние ве

Pegboard кука.Екранот закачалка.Колче одбор кука.Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наш

Тешки Pegboard Куки : Pegboard куките се направени од цврст челик и готови со никел, тешки трајни конструкции и д

Работи со Aznar е ЈБар систем (се ПРОДАВА ОДДЕЛНО).Куки лизгајте од лево кон десно овозможувајќи прилагодл

Се вклопат за повеќето стандардни pegboards кои доаѓаат во hardboard или метал : Повеќето стандардни pegboards(1 / 4",3 / 1

【Премиум Материјалот】Нашите pegboard куките се направени од премиум тешки ' рѓосувачки челик кој е здрав и

СИГУРНО И ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА PEGBOARD : Ѕид Контрола Метал Pegboard Полици се лесно да се инсталира и да вклуч

(12) Криви Куки.Алаткатабесплатно монтажа во која било насока.Да се отстрани, користете Филипс шрафцигер.

【Идеален за повторното користење】➤ Широка употреба во гаража,во дом,канцеларија,workbench магацин или да

Please wait...