0
clear
  • АКУМУЛАТОРИ/ПОСУВА - НОВА ПОСУВА/ACCUM
  • -20%
  • -20%
АКУМУЛАТОРИ/ПОСУВА - НОВА ПОСУВА/ACCUM

АКУМУЛАТОРИ/ПОСУВА - НОВА ПОСУВА/ACCUM

DEN 444.48

Достапност
Достапно за нарачка

Сосема Нов, OE замена : UAC брендирани Посува. 100% Фит!Додадете вашиот автомобил (година/направат/модел) за да 's garage за да потврдите.Премиум ISO/TS 16949 квалитет; тестирани за да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации.Содржи XH9 desiccant исто како и на ОЕМ.Автоматско заварување овозможува течење-слободни и постојан квалитет; единици се притисок тестирани; производ е поддржан од страна на водечка индустрија.Акумулатори и Driers служат за да се отстрани влагата од A/C систем, и се од клучно значење за замена на дел за секој A/C работа.Дали Некој/C систем користи посува или на акумулаторот, може да бидат сигурни дека највисоки стандарди на квалитет и прецизност се качил во дизајнот и производството на овие производи.Ние носат големи линија што е сигурно да се одговара без оглед на апликација која ви е потребна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Овозможува лесен додаток на друго хидраулични функција како што се справуваме,снег ора, снег компресор,

100% и висок квалитет.Вентил може да биде инсталиран, флексибилни факелот и флексибилни факелот со вентил

Оваа електромагнетниот управувани вентили ви овозможува лесно да додадете друга хидраулично коло како

За R134 A Автомобилската A / C Системи.Купи Авто Снабдување # BAS03039 (50 Парчиња).Сина Ниски Страна A / C Услуга Пор

Трајни и сигурни, може да се затворат безбедно дури и по долг период на некористење.Може да се реализира

Трајни и сигурни, може да се затворат безбедно дури и по долг период на некористење.Може да се реализира

Please wait...