0
clear
  • Banveno Професионални 10 Парчиња Airbrush Адаптер Сет, Вклучувајќи Airbrush Адаптер за Полнење, Airbrush Црево за Воздушниот Компресор, Брзо Ослободување Disconnect Монтирање Конектор
  • -20%
  • -20%
Banveno Професионални 10 Парчиња Airbrush Адаптер Сет, Вклучувајќи Airbrush Адаптер за Полнење, Airbrush Црево за Воздушниот Компресор, Брзо Ослободување Disconnect Монтирање Конектор

Banveno Професионални 10 Парчиња Airbrush Адаптер Сет, Вклучувајќи Airbrush Адаптер за Полнење, Airbrush Црево

DEN 861.60

Достапност
Достапно за нарачка

【Здрав изградба】Најлон Плетенка Црево,Плетенка ѕид изградба противи kinking или извртување со одлична flex & издржливост.Сите видови на спојки се направени на квалитетот на метални материјали, кои endows овие додатоци со здрав и силен структура, ги прави не е лесно да се скрши или да се деформира, анти-корозија и анти-рус, долг животен век. 【Димензии & количество】1 парче 6 ft најлон плетенка airbrush црево,1 парче 1/8 инчи BSP машки фитинг и 1 парче airbrush брз исклучите спојка ,7 парчиња 1/8 инчи и 1/4 инчи BSP машки и женски спојки во различни видови. 【Лесно да се инсталира】Поради овие спојки на нишки се мазни ,Можете да го склопиме нашиот брз исклучите конектори лесно со машки и женски навој и уред за прилагодување на воздушен притисок. 【Широко се користи】Banveno на Airbrush Адаптер за Полнење е компатибилен со повеќето Господар, Pointzero, Hansa, Sparmax, Grex airbrush и повеќето Кина airbrush, да ги исполнуваат на вашиот airbrush црево употреба. 【Пакет】Има 10 парчиња во оваа airbrush адаптер сет.Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви ги даде решение.Опис на производот На Banveno airbrush адаптер поставува е се практични airbrush конектори за airbrush и воздух црева,Најлон Плетенка Airbrush Црево,Уникатен плетенка ѕид изградба противи kinking или извртување со одлична flex & издржливост,богата содржина и доволно количество ги задоволат вашите airbrush црево употреба Пакет Листа 7 x Машки и женски конектори 1 x Airbrush брз исклучите спојка 1 x 1/ 8 Инчен BSP машки фитинг 1 x 6ft Најлон плетенка airbrush црево.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Корисна алатка за вас да го поставите вашиот негува airbrushes и брзо да ја промените вашата airbrushes, бои или др

Meichoon Airbrush Перење Алатка, Airbrush Алатка 4 парчиња Airbrush Додатоци сет Карактеристики : ✔ Овој мултицел чистењ

Комплетен Сет.Неопходна Алатка за Airbrush.♦ КОМПЛЕТЕН СЕТ : На airbrush чистење комплет вклучува сè што ви треб

Paasche Шишиња : Овие airbrush собранието стаклени шишиња се за една акција и да дојде со метален капак.Airbrush Бој

Спрејови Светлината на Тешките Вискозност Боја Материјали!.Може да се користи со дебели или тенки Боја

ИНОВАТИВНИОТ ДИЗАЈН на рационализација На антиscalding парапет дизајн е повеќе confortable и побезбедно; машина

На лесензачистење на боја мие далеку само со сапун и вода, правење на вашиот постизработка расчистување

Висока прецизност спреј пиштол и добра atomization ефект, тој ќе ја зачува вашата слика материјал Висока прец

Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Спецификација : Материјал : Aluminum Optional Боја : Црвена;Black Input Н

Професионален Мајстор Airbrush Торта Декорирање Airbrushing на Системот со 3 Магистер Airbrushes најдобро продаванит

МИЛИ Airbrush : МИЛИ Двојно Дејство Внатрешни Микс Св Хранат Airbrush – Овој модел може да се постигне спреј мод

Висок atomization и ниска млазници, подобро atomization ефект, заштеда на боја и заштита на животната средина.54 оз (

АктивирањетоПотребен воздухбоја контрола уред.Тоа им овозможува на корисниците да се утврди количеств

Злите Бои е ултрависок перформанс, мултиповршина airbrush бојата погоден за било каква подлога од ткаенина

TCP Глобален Бренд 11 Парче Чистење Комплет со 5 Парче Мини Чистење со Четка во Собата, 5 Парче Мини Чистење

1.Една Акција Да Предизвика Контрола 2.Голем резервоарот е лесно да се чисти, има повеќе бои за подолго пр

5 оз ●Пакет Големина : 9.7 оз Пакет Листа : 1 * 10ft Најлон Плетенка Airbrush Црево 1 * Airbrush Брзо Ослободување Disconnect

Please wait...