0
clear
  • Roundhill Мебел Prato 6-Парче Табела Постави со Крстот Назад Столици и Јадење Клупата, Сина
  • -20%
  • -20%
Roundhill Мебел Prato 6-Парче Табела Постави со Крстот Назад Столици и Јадење Клупата, Сина

Roundhill Мебел Prato 6-Парче Табела Постави со Крстот Назад Столици и Јадење Клупата, Сина

DEN 18719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Прав Грб корави браун и антички Сина заврши.Сет вклучува правоаголна маса, 4 столици, и јадење клупата.Табела Врвот е Durably направена од МЕДИЈАПАН и борови дрво.Табела база е направен од цврст борови дрва за долготрајни.Столовите се направени од цврст rubberwood со тен боја ткаенина Седиште тепих.Димензии : табела : 68 W x 38 D x 30 H во.Стол : 18. 25 W x 23. 5 D x 38. 75 H во.Клупа : 52 W x 15 D x 18 во.Некои собранието е потребно, Хардвер и настава се во кутија.Важно : испорака термин и Потпис е потребно.Стандард curbside испорака вклучени.Надградба Внатре испорака услуга На барање.Фото може да малку се разликува од Вистинската Точка во Однос на бојата се должи на осветлување за време на Фото Снимањето или Мониторот екранот.Ткаенина Тип : Полиестер Мешавина Тепих.Бродови во неколку кутии, може да брод одделно.Вклучени Компоненти : Трпезариска Маса Со 4 Столици 1 Клупата.Донесе малку на пријатна земја farmhouse на вашата трпезариска соба или кујна со Prato 5-парче трпезариска маса во собата.Со комбинирање на корави антички Сина и кафе заврши со intricately врежан нозе, собата е елегантен и селски одеднаш.На столици и маса направена за да застане на тестот на времето надвор на полна со борови дрва и цврсти rubberwood.Своите столици понуда земја стилизирана X-облик на грбот.Можете да купите дополнителни јадење столици и појавување трпезарија мебел одделно за да го завршите вашиот простор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Димензии на Викинг brooch : 57 x 40 x 15 mm.Овална brooch од Morberg беше пронајдена во норвешка провинција на Buskerud и сег

*ПОВЕЌЕ ПРОСТОР ЗА СÈ : До 9 Прегради (8 Прегради + 1 Фиока) со добро обмислен димензии биро организатор за в

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА АТЛАНТСКИОТ МОРСКИ ДЕПО ТВОИТЕ 1 ЗАПРЕ МОРСКИ SHOPBRASS BAITWELL МОЗОЦИ PLUG 5 / 8"ГОЛЕМИНА : 5 / 8" 2 PAC

❤Материјал : Алуминиумски, тоа е доведе слободни и никел слободни ❤Големина : Pin е 2,8 cm 2,2 см(0.91 инчен 0.59

96% Најлон, 4% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење ➤ЗАТВОРАЊЕ ТИПза Мажи пешачење товар пантало

6count парична Казна Медиум Ронки Мулти Цел Пескарење Блокови Пластика.Материјал : Пластика.Димензии : 3.4 и

Тројно сечење на работ дизајн е најдобриот во индустријата.Две напред соочуваат со рабови и една задна

На XF405 е оптика вклучуваат интегриран 15x HD оптички зум до 30x Напреден Зум, девет перки ирис за повеќе прир

Произведено во Кина.Количина 1 Пакет Тежина : 0.249 килограми 14 се смета.Каскада, 14 Брои, Платина Акција Pacs,

Овој одличен производ, исто така доаѓа со 10годишна гаранција за квалитет на прашања поврзани со бидејќи

Собори сува ниска.Тоа ви дава бестежин се чувствуваат на телото.Ние нудиме Фанки Хавајски Кошули, Хавај

【Големина】 : Вкупно димензија : 15.75 x 2.36 во.Јапонски стил futon душекот перница е рустикален, дебела и дише,

Се ГОТВИ ЗДРАВА & РАМНОМЕРНО : рек воздигнува храна додека готвење и да се максимизира струење околу хра

ОРИГИНАЛИТЕ ИЗОЛИРАНИ ШИШЕ за ВОДА : Takeya Оригинали од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода држи пијалоци лед

Ова исто така го прави одличен подарок за било кој повод!Riah Мода е основана во 2008 година во Лос Анџелес, с

Големина : 5" Налепници се печатени во највисоката резолуција можно е јасно жив налепници.УВзаштитени Л

Круг Бесконечност Шамија ✦СТИЛ НАПРАВИ ЕДНОСТАВНА✦ го Додадете овој стилски шамија за вашиот секојдн

【ТешкиДолжност Griddle Додатоци Комплет 】Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој е здрав

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : шише почиста може да се подели на брадавица област и шише област, кои може да се чистат

Пена ленти се користат за звук dampening, изолациони, gasketing, амортизирање / соочи, и запечатување и се наменет

Моќ далеку тврдоглав заглавени на храна за место слободни блескаво чисти садови.Направени со обновливи

Лен,Памук.Машина За Миење ღMaterial : Премиум памук и лен.Мека,дише за бебе деликатна кожа ღStylish 2 Парче Груп

Топката зглобовите и bushings вклучени за комплетна инсталација, заштеда на време и труд.Директна замена за

Ја остава вашата кујна пенливи и помага да се отстрани сушен на храната и тешки дамки, додека оставајќи

Дизајн и бои, се со цел да остане жив по секое миење, па може да изгледаат одлично и се чувствувам неверој

Please wait...