0
clear
  • Electriduct 1/4 домашно МИЛЕНИЧЕ да се Прошири Плетенка Sleeving Флексибилни Жица Mesh Ракав - 100 Метри - Црна
  • -20%
  • -20%
Electriduct 1/4 домашно МИЛЕНИЧЕ да се Прошири Плетенка Sleeving Флексибилни Жица Mesh Ракав - 100 Метри - Црна

Electriduct 1/4 домашно МИЛЕНИЧЕ да се Прошири Плетенка Sleeving Флексибилни Жица Mesh Ракав - 100 Метри - Црна

DEN 310.56

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 1/4" Должина : 100 Метри Боја : Црна.Температурата на работа : -103 °F до 257 °F Топи на температура : 446 °F. Направени од Полиетилен Терефталат Добра Флексибилност.Намалување на должината (Топла нож се препорачува) Повеќе должини може да има splices.Одлично за автомобилската, компјутерски и електронски апликации.Големина : 0.25 Инчи - 100 Метри | Боја : Црна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Детали】Дијаметар : 1 / 4"( 6mm ), Должина на : 10ft( 3m ), Завиткување Опсег : 1 / 4"2"( 6mm50мм ), Боја : Црна...

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Plastic.Net Тежина : 294g; Пакет Содржина : 1 x Спирала Заврши Цевка.Должи

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Polyethylene.Net Тежина : 254g; Пакет Содржина : 2 парчиња x Спирала Заврши

Сет од 2, секоја 40" долго.Флексибилни neoprene кабел ракави со zipдо решение управува и се крие кабли додека ов

Димензии : Дијаметар : 1 / 2" Должина : 25 Метри Боја : Blackblue.Дијаметар проширува од 50%.Нашата жица ракави е изр

Кабел за Управување со Ракави со zip алатка вклучени – уредно да се организираат и заштита на кабли и каб

Сет од 2, секоја 40" долго.Флексибилни neoprene кабел ракави со zipдо решение управува и се крие кабли додека ов

Повеќе Високи Операција Температура Опсег : 40 да 257 Тоа е повеќе квалитетни и побезбедно од другите прои

Кабел за Управување со Ракави со zip алатка вклучени – уредно да се организираат и заштита на кабли и каб

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Plastic.Net Тежина : 254g; Пакет Содржина : 2 парчиња x Спирала Заврши Цев

4 ft Пакет Листата : 5 * Спирала Кабел Заврши Забелешка : 1.поправи едниот крај со безбедноста на појасот за

Please wait...