0
clear
  • Најдобар Избор Производи 5-Парче 4ft Современи Дрвени Кујнската Маса за Јадење Постави w/Метал Нозе, 4 Столици - Кафеави/Сребрена
  • -20%
  • -20%
Најдобар Избор Производи 5-Парче 4ft Современи Дрвени Кујнската Маса за Јадење Постави w/Метал Нозе, 4 Столици - Кафеави/Сребрена

Најдобар Избор Производи 5-Парче 4ft Современи Дрвени Кујнската Маса за Јадење Постави w/Метал Нозе, 4 Столици

DEN 786.96

Достапност
Достапно за нарачка

ДРВО ЖИТО ТАБЕЛА ВРВОТ : богат дрво жито заврши на маса и со седишта во комбинација со стол е висока 220 фунти капацитет прави ова јадење сет стилски и здрав прилог.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направена со трајни МДФ табела врвот и појавување на места над здрав, прав-обложени челични рамки за години на квалитет за јадење.МОДУЛАРЕН СЕДЕЊЕ : Ова пет парче сет места до четири луѓе за интимна јадење искуство; место стол на секоја страна за целото семејство, или поставете два од секоја страна за неколку датумот!.ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ : ПВЦ слој на маса и столици брише се чистат со влажна крпа за брзо и лесно расчистување.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на : А елегантни, минималистички профил им овозможува на столици за да слајд под маса и да се создаде чисти атмосферата; ТАБЕЛА ДИМЕНЗИИ : 47"(L) x 27.5"(W) x 29.5"(H); Стол Тежина Капацитет : 220 кг.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Големина : 5" Налепници се печатени во највисоката резолуција можно е јасно жив налепници.УВзаштитени Л

Произведено во Кина.Количина 1 Пакет Тежина : 0.249 килограми 14 се смета.Каскада, 14 Брои, Платина Акција Pacs,

6count парична Казна Медиум Ронки Мулти Цел Пескарење Блокови Пластика.Материјал : Пластика.Димензии : 3.4 и

100% Памук.Направени во Индија.ПОКРИВА САМО; INSERT НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.Големина : 32 во (80 cm) дијаметар; Грижа : Миење

ИЗОЛИРАНИ CAMELBAK ШИШЕ за ВОДА На : Camel Bak Подиумот Студ Изолирани Шише за Вода поставува стандард за оптима

Димензии на Викинг brooch : 57 x 40 x 15 mm.Овална brooch од Morberg беше пронајдена во норвешка провинција на Buskerud и сег

Се ГОТВИ ЗДРАВА & РАМНОМЕРНО : рек воздигнува храна додека готвење и да се максимизира струење околу хра

Создава сигурен вдп печат.Се вклопува 1 / 2 инчи внатре дијаметар преку трупот.Кам акција лост завртува н

★.Високо Квалитетен Материјал : Направен од здрав & трајни носатотпорни се чувствува и исклучителна мен

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА АТЛАНТСКИОТ МОРСКИ ДЕПО ТВОИТЕ 1 ЗАПРЕ МОРСКИ SHOPBRASS BAITWELL МОЗОЦИ PLUG 5 / 8"ГОЛЕМИНА : 5 / 8" 2 PAC

Децата може да стане секојдневна херои со овој ЛЕГО Град дивиот свет и Спасување Надвор од Roader (60301) playset,

Тоа може да биде поставен насекаде, тоа ќе биде интегрирано со животната средина Име на производ : Оган Ex

100% Памук.Направени во ИНДИЈА ★ MANDALA КАТ ПЕРНИЦА ПОКРИЕ МАТЕРИЈАЛ : Нашата Mandala Перница Поклопецот се нап

Круг Бесконечност Шамија ✦СТИЛ НАПРАВИ ЕДНОСТАВНА✦ го Додадете овој стилски шамија за вашиот секојдн

ПОВЕЌЕ ЗАБАВА ЗА ЖИВОТ DIY дијамант сликарство може да се доживее чувство на постигнување,да научат да с

Доколку вашиот уред користи некоја од следниве батерии, ова е она што го барате : 1130, AG10, DLR1130, SR1130, L1131, LR1130,

Прав Грб корави браун и антички Сина заврши.Сет вклучува правоаголна маса, 4 столици, и јадење клупата.Та

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Please wait...