0
clear
  • Без Вратоврска Shoelaces, UNIKOS Еластична Чевли Laces за Деца и Возрасни за Патики Маратон Работи Работни Чевли Пешачење Чизми
  • -20%
  • -20%
Без Вратоврска Shoelaces, UNIKOS Еластична Чевли Laces за Деца и Возрасни за Патики Маратон Работи Работни Чевли Пешачење Чизми

Без Вратоврска Shoelaces, UNIKOS Еластична Чевли Laces за Деца и Возрасни за Патики Маратон Работи Работни Чевли

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одговара на повеќето спортски чевли, патики.Одлично за мажи & жени Тркачи за Водење на Triathlons или Маратони.ВКЛУЧУВА : Секој пакет содржи 1 пар на UNIKOS ЕЛАСТИЧНА SHOELACES.Се ЛИЗГА И да ОДАТ НА : водење еластична laces обезбеди флексибилни еластичен и удобно се вклопуваат за да разговараат, snickers, и неформални обувки.Tieless laces се одлична алтернатива за оние кои се уморни од врзување здодевни традиционалните чевли laces. Притиснете надолу на копчето на врвот на заклучување на уреди за да отворите премини и нишка на laces низ дупки, а потоа лизгајте го копчето за заклучување уреди на јазикот на чевли.Се РАБОТИ ЗА СИТЕ : Совршен за тркачи, здравје и фитнес ентузијасти, тимски спорт играчи, деца, години и лицата со посебни потреби, и др.Со еластичен материјал обезбедува цврста но флексибилна поддршка и утеха да ги задржи нозете удобно во текот на денот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Полиестер.Пакување : 2 Пар(4 Laces)Супериорен Квалитет Круг Восок Shoelaces;.Обрнете внимание Shoelace е произвед

100% Полиестер.Увезени.Важно : Вистинските бои може да варира во зависност од бојата на вашиот екран порад

Се повлече На затворање.Клучни зборови : плажа чевли за пешачење чевли мека чевли за дами чевли чевли го

Совршен За Секого : Дали сте во потрага за тешки, водоотпорен, трајни производи за замена laces за вашата ра

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Ние ќе се реши ефикасно за вас.Благодарам многу.жените со рамни сандала мажите рамен сандала чипка санд

ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Нашата Еластична чевли laces Само носи чипка и затегнете ја завртката за заклучувањ

Ние ќе се реши ефикасно за вас.Клучни зборови : плажа чевли за пешачење чевли мека чевли за дами чевли че

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Пакување : 2 Пар(4 Laces)тенис чевли laces 24 и

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Еластична,Полиестер.Изработен од Полиестер и Гума.Добро гума за џвакање, лесно да ги собере различни ви

Оксфорд 1 ЕКСТРА ИЗДРЖЛИВИ : Нашите фустан чевли laces се направени од 100% долгоглавен природни влакна, со в

100% Полиестер.Увезени.Важно : Вистинските бои може да варира во зависност од бојата на вашиот екран порад

Еластична,Силикони.Висока Затегнувачка Цврстина Направен од висок квалитет на еластична и nontoxic силико

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.МОДЕРЕН СТАН БЕЖ ЧЕВЛИ LACES ЗА ПАТИКИ :

100% Задоволство Гаранција : Код Laces се гарантира да трае животот на еден пар на ланче тенис чевли.Совршен

Благодарам многу.Ви благодариме за вашето разбирање.☃ Прирачник за мерење ве молиме овозможи 1 31cm Голе

По вертикална haning без пресврт и да се присилува тоа ќе изгледа подобро.Ако не ви се најде за појавување н

Ја спречува shoelaces од расклатување или онknotting,Не shoelace прилагодување е потребно.Нема потреба да се намали

Ќе биде изненадување тоа што буквално се 2 пара(4 индивидуални laces)што е доволно за 2 пара чевли кога цел "1

5 CM; Бои : Бои Секој Пакет вклучува 2 Пар на Laces(4 Laces) > Црно Бело Светло Сива Длабоко Сива Бои Секој Пакет вк

Без вратоврска Рефлексивни Алкохол Систем : Претвори било кој пар на чипкаup тенис чевли во лизга на пати

Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.Широк апликации : о

Please wait...