0
clear
  • Hanes Крајната Бебе Zippin 2 Пакет Руно Панталони со Страна Патент
  • -20%
  • -20%
Hanes Крајната Бебе Zippin 2 Пакет Руно Панталони со Страна Патент

Hanes Крајната Бебе Zippin 2 Пакет Руно Панталони со Страна Патент

DEN 364.80

Достапност
Достапно за нарачка

74% Памук, 26% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Патент прави промена на бебето полесно и нашиот заштитен патент панел и џеб држи патент далеку од бебешка кожа. 4-начин се водат обезбедува совршено се вклопуваат.Супер мека, еластична ткаенина се движи со бебето. 4 едноставна големини на располагање во 6 месец зголемувања и одговара на бебето подолго.Hanes Крајната Zippin 2 Пакет Руно Панталони беа дизајнирани со патент да се направи промена на бебето полесно.Тие се на располагање во 4 едноставни големини да се вклопи бебе подолго.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Прилагодливи половината,2 Половината Џебови,еден товар џеб и пат

Автоприлагодување корселе и артикулирани колена обезбеди сит монтажа на облека.Тоа е засилен со gusseted cro

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Машина За Миење.Имате

Машина За Миење.Надворешниот Материјал : Памук Внатрешниот Материјал : Тери.Возраст Опсег : 324months, ве мол

80% Polyamide, 20% Spandex.Увезени.Drawstring затворање [Мраз & Свилен] Cakulo работи capri панталони се лесни, мазна и мраз чув

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 80% Polyamide, 20% Spandex.Увезени.Drawstring затворањ

92% Полиестер, 8% Spandex.Drawstring затворање.Супер Лесни Ткаенини Дизајнирана со лесен, малку еластична, брз сув

Im 58" и 133lbs, добив Голема, тоа се вклопува мене совршено, тоа го Сакаат!.Мерењата може да се исклучи од + / 0.Н

14 и делови Возраст : 1824 Месеци 110 Должина : 18.Дизајн : Симпатична бебе момче девојка legging панталони, полна б

Издржлива, потwicking трага панталона изграден за да бидете удобно и заштитени во широк спектар на услови и

100% Најлон.И за вашиот inseam мерка, мерка од врвот на мвр нога на дното на глуждот.За да се обезбеди големина

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.МАК КОЛЕКЦИЈА : Официјално Лиценцирани од

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.Совршен leggings да се н

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Машина За Миење.Имате

Копче затворање.OmniShield ви помага да останете чисти и суви со противењето на апсорпција на течности, за ра

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 80% Polyamide, 20% Spandex.Увезени.Drawstring затворањ

Еластичен околу глуждот што ги прави малку потопол и да останете во место додека спиење или lounging.Прашањ

74% Памук, 26% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Патент прави промена на бебето пол

Четири Патент Џебови Чувајте ги вашите вредности безбедно 【Топло & Супериорен Ткаенина】површинскиот

Еластичен Појас обезбедува удобно се вклопуваат и ви овозможува да ја прилагодите на вашите одговара з

100% VНаука Водат Оксфорд Repreve & NonFluorinated DWR.Увезени.Копче затворање.Рака Мие Само.Водоотпорен / Breathability Оцен

【Топло & Супериорен Ткаенина】површинскиот слој е користење на квалитетни ткаенина која е windproof, водоот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Имате 2 во џеб страни и 1 во грбот, овие

OmniФитил брзо се движи влагата од кожата во ткаенина, каде што таа се шири низ површината за брзо да исчез

OmniShield ви помага да останете чисти и суви со противењето на апсорпција на течности, за разлика од повеќет

Please wait...