0
clear
  • Бен Wa Топки за Жените:Пинк Кегел Топки за Жените Кегел Вежби Тегови Кегел Играчка Кегел Вежби за мочниот Меур Контрола и карличните Зајакнување Уред
  • -20%
  • -20%
Бен Wa Топки за Жените:Пинк Кегел Топки за Жените Кегел Вежби Тегови Кегел Играчка Кегел Вежби за мочниот Меур Контрола и карличните Зајакнување Уред

Бен Wa Топки за Жените:Пинк Кегел Топки за Жените Кегел Вежби Тегови Кегел Играчка Кегел Вежби за мочниот Меур

DEN 849.36

Достапност
Достапно за нарачка

???? [Qucik Резултат] Непосредна позитивен ефект со кегел топки обука.Добиете вашата доверба во 1-2 месеци со секојдневно 15-30mins обука.Повеќето луѓе имаат забележливи разлики во неколку дена. ????[Лекар Препорачува] Тоа поправки сите во едно, како се подготвува за испорака, да ви помогне со контрола на бешиката, за да се спречи карличен пролапс, обновување од породувањето, протекување проблем.Кегел топката е честа приватен лекар избор за жените кои имаат тие прашања.Со едно полнење таа ќе ги реши сите ваши проблеми. ???? [Вежба во секое време, Насекаде ]Направи тоа, додека во туш, утро работи, и тоа го прави на светлината смени!Вие не треба да се трошат време, може да се вежба во секое време, насекаде!Прифаќање на подобрување и грижи се-слободни.Покрај тоа, можете да почнете од мали и работат на вашиот пат до поголеми тежини.движејќи се нагоре за да се топки од различни тежина вредности како што дополнително зголемување на вашиот тон и сила. ????【Повеќе тегови да се избере】 Сет од 4 различни тежини ви понуди повеќе опции, секој тегови е опремен со силиконски стринг,кој е лесен за користење и чиста.Четири различни тежини за да се задоволат различните подобрување нивоа. ????[Медицински Одделение Квалитет] Кегел Топки се направени со Супериорен Медицински Одделение Силиконски и ABS пластика,phthalate-слободен кожата-friendly силикони, која не е алергичен, 100% водоотпорни.Нашите повратни информации од корисниците и да е, многу добро направени, лесен за чистење да се користи.Вреди секој денар.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Децата може да стане секојдневна херои со овој ЛЕГО Град дивиот свет и Спасување Надвор од Roader (60301) playset,

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Создава сигурен вдп печат.Се вклопува 1 / 2 инчи внатре дијаметар преку трупот.Кам акција лост завртува н

Лен,Памук.Машина За Миење ღMaterial : Премиум памук и лен.Мека,дише за бебе деликатна кожа ღStylish 2 Парче Груп

На XF405 е оптика вклучуваат интегриран 15x HD оптички зум до 30x Напреден Зум, девет перки ирис за повеќе прир

❤Материјал : Алуминиумски, тоа е доведе слободни и никел слободни ❤Големина : Pin е 2,8 cm 2,2 см(0.91 инчен 0.59

5 PCS 18s Lipo Батеријата Тестер на Напон, Нисконапонски Аларм во Режим за 28 S, во Функција на Проверка на Вашат

*ПОВЕЌЕ ПРОСТОР ЗА СÈ : До 9 Прегради (8 Прегради + 1 Фиока) со добро обмислен димензии биро организатор за в

Тројно сечење на работ дизајн е најдобриот во индустријата.Две напред соочуваат со рабови и една задна

Карневалот Фестивал.Оваа кошула е мека & кул да се носат како што е фино плетени со лесна текстура ткаени

Ја остава вашата кујна пенливи и помага да се отстрани сушен на храната и тешки дамки, додека оставајќи

Ако не сте задоволни за купувањето за било која причина, ние нудиме 30 ден парите назад гаранција.АнтиЛиз

Тоа може да биде поставен насекаде, тоа ќе биде интегрирано со животната средина Име на производ : Оган Ex

ОРИГИНАЛИТЕ ИЗОЛИРАНИ ШИШЕ за ВОДА : Takeya Оригинали од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода држи пијалоци лед

Ова исто така го прави одличен подарок за било кој повод!Riah Мода е основана во 2008 година во Лос Анџелес, с

Големина : 5" Налепници се печатени во највисоката резолуција можно е јасно жив налепници.УВзаштитени Л

Please wait...