0
clear
  • Zhidemai Вентил Матични Капи 4 Пакет рачно изработени Кристал Кристал Прашина Капи Универзална вентилот на Гумата ,Bling Автомобил Додатоци со 1 Парче Прстен Амблем Нале
  • -20%
  • -20%
Zhidemai Вентил Матични Капи 4 Пакет рачно изработени Кристал Кристал Прашина Капи Универзална вентилот на Гумата ,Bling Автомобил Додатоци со 1 Парче Прстен Амблем Нале

Zhidemai Вентил Матични Капи 4 Пакет рачно изработени Кристал Кристал Прашина Капи Универзална вентилот на Гумата

DEN 198.96

Достапност
Достапно за нарачка

✅【Убава кристал дизајн】 : Нашата Zhidemai вентилот на гумата матични капи се направена од исклучителна рачно изработени кристали да им даде на вашиот автомобил уникатно луксузен изглед. ????Тоа е, исто така, совршен подарок за вашето семејство и пријателите????. ✅【ABS пластика и ' рѓа-доказ】 : вентилот на гумата капаците се направени од ABS пластика и bling кристал, обложени со полимер глина.На ' рѓа превенција може ефикасно да се спречи вентил од тоа да биде покриена со прашина/снег/дожд вода и продолжување на работниот век на гумите. ✅【Ротари тема дизајн】 : внатрешноста на капа е ротирачки тема структура, која може да се силно прицврстени со вентилот на гумата матични.Кога затегнување, тоа може ефикасно да се спречи вентил за испуштање и странски разлика од запишување. ✅【Универзалните и лесно да се инсталира】 : капа големина е 0.59"* 0.51" / 15 * 13mm (H * W). ????Тоа е погоден за стандардот НИ вентили.Можете да го инсталирате без никакви дополнителни алатки, многу едноставен и лесен.????. ✅【100% Задоволството на Клиентите, исто така, на Bling налепница прстените ќе го направат вашиот ентериер изгледа прекрасно, како и.Тоа може да ви помогне со одржување на конзистентноста на вашиот автомобил ентериер и екстериер.Ние ќе рефундирање на вашите пари, без одлагање, или нервози откако постои незадоволни се појавува.Ве молиме купувачите со доверба.Боја : Бела.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

МАТЕРИЈАЛ : вентил капа е направен од Цинк Легура, кој е отпорен на корозија, издржливи.осигурете се долг

[Материјал] : Еденвреме умрекастинг бакар мувла.На electroplated површината избегнува метал оксидација и ' рѓа,

????АнтиКорозија и Воздухот Leakproof : вентилот на Гумата капи изработен од ABS пластика и бакарни легури, обло

Зошто Треба Вентил Матични Капи : Вентил матични капи може да ги заштити гуми од притисок на косата.Со ав

Широка примена : оваа група на вентилот на гумата капи може да се применуваат широко, можете да ги корист

Четири (4) вентил матични капи во блистер мобилен пакување и 1 (еден) шише настроената keychain.Универзална Од

1.Висок Quanlity Материјал, висок степен & lightТежина алуминиум легура со anodizing,вентил матични капа се трајни, r

[Материјал] : Еденвреме умрекастинг бакар мувла.На electroplated површината избегнува метал оксидација и ' рѓа,

Четири (4) вентил матични капи во блистер мобилен пакување и 1 (еден) шише настроената keychain.Универзална Од

Иконскиот дизајн—4парче вентил матични поклопецот на класичен Капетан Америка shield слика отелотворува

Материјал : вентил маска е направена од алуминиум, кои се отпорни на корозија и издржливи.Количина : 4 пар

Изработка: Едно време леене, површината исклучителна electroplating, избегнувајте метални оксидација, рѓа, еф

Изработка: Едно време леене, површината исклучителна electroplating, избегнувајте метални оксидација, рѓа, еф

1.Висок Quanlity Материјал на schrader вентил капа, висок степен & lightТежина алуминиум легура со anodizing,вентил мати

Висок Quanlity Материјал вентил капа, висок степен на 5 вентилот на Гумата Матични Капи / пакет .Едноставен з

На пневматик капи функција гума Опрстен заптивка внатре што се обезбеди подобрена печат да помогне да с

1.Висок Quanlity Материјал на schrader вентил капа, висок степен & lightТежина алуминиум легура со anodizing,вентил мати

1.Висок Quanlity Материјал на schrader вентил капа, висок степен & lightТежина алуминиум легура со anodizing,вентил мати

Четири (4) вентил матични капи во блистер мобилен пакување и 1 (еден) шише настроената keychain.Универзална Од

Please wait...