0
clear
  • Dorman C661021 Задните Патници Страна Паркинг Сопирачка Кабел Одберете Lexus/Тојота Модели
  • -20%
  • -20%
Dorman C661021 Задните Патници Страна Паркинг Сопирачка Кабел Одберете Lexus/Тојота Модели

Dorman C661021 Задните Патници Страна Паркинг Сопирачка Кабел Одберете Lexus/Тојота Модели

DEN 1007.76

Достапност
Достапно за нарачка

Сигурен замена - дизајнира, развива и тестирани за да одговара на вклопуваат, функционирањето и перформансите на оригиналниот кочница кабел за посебни возила.Квалитет на дизајн - внатрешен кабли се sheathed и подмачкано да се обезбеди подобрување на издржливост.Долга-трајни изградба - флексибилни црева се целосно покриени со канал за да се спречи носат и солза за внатрешни работи кабли.Тешки материјали - обложена со цинк фитинзи за спречување на корозија.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Овој паркинг сопирачка кабел е инженерните и тестирани за да одговара на вклопуваат, функционирањето и перформансите на оригиналниот кочница кабел за посебни возила.Тоа карактеристики на корозија-отпорни дизајн и издржливи материјали за дополнителна сила и долговечност.Возилото модел години овој дел се вклопува : Lexus ES350 : 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 Toyota Camry : 2007, 2008, 2009, 2010, 2011.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

водечки производител на висококвалитетни производи.меѓународно реноме за нашите разновиден спектар н

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

Водечки Производител На ВисокоКвалитетни Производи.Меѓународно Реноме За Нашите Разновиден Спектар Н

Вклучува хардвер потребни за лесна инсталација.Пакет Димензии : 5.842 H x 24.384 L x 24.637 W (сантиметри).Пакет Тежи

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

OEстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

oeстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

водечки производител на висококвалитетни производи.меѓународно реноме за нашите разновиден спектар н

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

Вклучува хардвер потребни за лесна инсталација.Пакет Димензии : 5.842 H x 24.13 L x 24.637 W (сантиметри).Пакет Тежи

НЕ се вклопуваат Транс Мазга.Одговара за Kawasaki Мазга 2500 19942000, Мазга 2510 19932002 Одговара за Kawasaki Мазга 2520 19932000

Raybestos Паркинг Сопирачка Кабел е дизајниран да ја зголеми коњски сили и подобрување на изгледот на возил

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

OEстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

oeстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

Please wait...