0
clear
  • ZLYC француски Beret Шапка Мода Печати Лесни Зима и Топло, Уметник Капа за Жени
  • -20%
  • -20%
ZLYC француски Beret Шапка Мода Печати Лесни Зима и Топло, Уметник Капа за Жени

ZLYC француски Beret Шапка Мода Печати Лесни Зима и Топло, Уметник Капа за Жени

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие или суво чистење само Забелешка : Според светлина и различни компјутерски монитор, бојата може да биде малку поинаков како слики.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.5% Акрил, 32.Материјал : 43.8" ; Дијаметар : 28cm/11", лежи рамно.Една големина одговара на повеќето жени, девојки и тинејџерите.Одличен избор за жените и девојките во романтичен датум или неформални ден.Рака Мие Само.5% полиестер, 24% најлон.Одлично за училишната матурска, враќањето дома, фенси облека партија или едноставно за повик за секојдневна употреба во зима, есен и пролет.Облечен во нашата мека beret шапка може да го утеши ги собере околу главата и да ви даде чувство на топлина.Француски стил berets со уникатни мешани houndstooth, шарени печати, измешани цврсти бои шема со различни класични бои за да го изберете.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Рака мие или суво чистење само.Шапка обемот : 56-58cm/22-22.Овој француски beret капа со единствена шема дизајн ви дава класичен мода се погледне за еден неврзан и уметник стил.5% Акрил, 32.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Повеќе посебен изглед за лесно појавување на вашиот било облека во гардероба.5% Полиестер, 24% Најлон.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.5% акрил, 32.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Мека на допир, удобно, топло и дише.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Добро направени од 43.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

Пакет Содржина : 1 x beret шапка.На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

Машина За Миење.Интегрален одговара.Топло и пријатно се чувствуваат.Внатрешниот термичка обвивка.Ерго

Please wait...