0
clear
  • Brava Ostomy Паста Стинг-Бесплатно, 2 Мл. 12050 (1 Цевка)
  • -20%
  • -20%
Brava Ostomy Паста Стинг-Бесплатно, 2 Мл. 12050 (1 Цевка)

Brava Ostomy Паста Стинг-Бесплатно, 2 Мл. 12050 (1 Цевка)

DEN 1168.56

Достапност
Достапно за нарачка

Се користи за да се пополни во нерамна кожата површини поради набори на кожата лузни и/или неправилни тело контури на тој начин создавајќи ниво pouching површината.Алкохол-слободни и стинг-слободен паста е повеќе moldable и подебели во конзистентноста од алкохол-базирани цевка пасти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Please wait...