0
clear
  • Dorman C95344 Паркинг Сопирачка Кабел
  • -20%
  • -20%
Dorman C95344 Паркинг Сопирачка Кабел

Dorman C95344 Паркинг Сопирачка Кабел

DEN 407.04

Достапност
Достапно за нарачка

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни црева се целосно покриени со канал за спречување корозија за внатрешни работи кабли.Цинк позлатен фитинзи и клипови спречување на корозија.Загради се вклучени каде што е применливо.Dorman кочница кабли се одговорни за примената на паркинг или итна кочница.Кога неуспех се јавува, кочница кабли треба да бидат заменети за возилото да помине државните инспекции.Кочница кабли се директна замена на делови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Водечки Производител На ВисокоКвалитетни Производи.Меѓународно Реноме За Нашите Разновиден Спектар Н

OEстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

oeстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

Raybestos Паркинг Сопирачка Кабел е дизајниран да ја зголеми коњски сили и подобрување на изгледот на возил

oeстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

Вклучува хардвер потребни за лесна инсталација.Пакет Димензии : 5.842 H x 24.384 L x 24.637 W (сантиметри).Пакет Тежи

Сигурен замена дизајнира, развива и тестирани за да одговара на вклопуваат, функционирањето и перформа

НЕ се вклопуваат Транс Мазга.Одговара за Kawasaki Мазга 2500 19942000, Мазга 2510 19932002 Одговара за Kawasaki Мазга 2520 19932000

водечки производител на висококвалитетни производи.меѓународно реноме за нашите разновиден спектар н

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

Вклучува хардвер потребни за лесна инсталација.Пакет Димензии : 5.842 H x 24.13 L x 24.637 W (сантиметри).Пакет Тежи

водечки производител на висококвалитетни производи.меѓународно реноме за нашите разновиден спектар н

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

OEстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

Please wait...