0
clear
  • TomTom Разбојник 4k Акција на Видео Камерата
  • -20%
  • -20%
TomTom Разбојник 4k Акција на Видео Камерата

TomTom Разбојник 4k Акција на Видео Камерата

DEN 4318.80

Достапност
Достапно за нарачка

4k HD видео камера нуди највисока резолуција акција снимки.Долго траење на батеријата овозможува 3h на нонстоп снимањето со кабел за слободни борат стап.Спорт Акција камера содржи вградени сензори за да се следи брзината на движење, г сила, надморска височина, и ротација и се појавува на репродукција на видео за да ја докаже ефикасноста на вашиот.Користете разбојник стан (i OS s Борат-стап.На Tom Tom Разбојник Акција Cam е водоотпорен до длабочина од 40m со своите нурне објективот на.Тоа значи дека нема гломазна се нурне случаи, и дека Разбојник изгледа и работи на истиот внатре и надвор од водата. (*Еколошки фактори кои може да влијаат употреба под вода, за повеќе информации ве молиме обратете се до Прирачник на нашиот официјален сајт.).Со текот на 3h на нон-стоп HD снимање, ние дизајниран Бандити батеријата со доволно сок за да се обезбеди да може да го поминат цел ден на снимањето на вашиот акција со оваа акција на камерата.Блиското и сигурно монтажа, без разлика колку е ладна или влажна вашите раце може да биде; тоа е она што ние се поставени за да се постигне со Бандити монтажа механизам.Само кликнете на акција cam да го месеци веднаш.Дури и со ракавици на!На Go Pro адаптер носи оваа леснотија на вашиот Go Pro месеци, како и.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

На XF405 е оптика вклучуваат интегриран 15x HD оптички зум до 30x Напреден Зум, девет перки ирис за повеќе прир

Се ГОТВИ ЗДРАВА & РАМНОМЕРНО : рек воздигнува храна додека готвење и да се максимизира струење околу хра

Шест 14.1 оз.BPA free лименки на Ејми Органски Ниско ниво на Маснотии Сплит Грашок Супа со целото семејство ќе

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Содржи (1) 48 унца кутии на машина за миење садови сапун во прав 0% мирис, бои или хлор.На растенијата врз ос

Круг Бесконечност Шамија ✦СТИЛ НАПРАВИ ЕДНОСТАВНА✦ го Додадете овој стилски шамија за вашиот секојдн

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Ако не сте задоволни за купувањето за било која причина, ние нудиме 30 ден парите назад гаранција.АнтиЛиз

❤Материјал : Алуминиумски, тоа е доведе слободни и никел слободни ❤Големина : Pin е 2,8 cm 2,2 см(0.91 инчен 0.59

Ова исто така го прави одличен подарок за било кој повод!Riah Мода е основана во 2008 година во Лос Анџелес, с

Божиќ Wedding Vintage Pullover Врвот.качулка marron rodier за жените џемпери за мажи комплетна поштенски тешка тежина ка

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : шише почиста може да се подели на брадавица област и шише област, кои може да се чистат

Волкот Заб.БRAD Додаток Рака Месеци.Други Решетката.БRAD додатоци овозможи товар прилагодување и товар оп

Создава сигурен вдп печат.Се вклопува 1 / 2 инчи внатре дијаметар преку трупот.Кам акција лост завртува н

???? [Qucik Резултат] Непосредна позитивен ефект со кегел топки обука.Добиете вашата доверба во 12 месеци со с

Моќ далеку тврдоглав заглавени на храна за место слободни блескаво чисти садови.Направени со обновливи

Ја остава вашата кујна пенливи и помага да се отстрани сушен на храната и тешки дамки, додека оставајќи

*ПОВЕЌЕ ПРОСТОР ЗА СÈ : До 9 Прегради (8 Прегради + 1 Фиока) со добро обмислен димензии биро организатор за в

Прав Грб корави браун и антички Сина заврши.Сет вклучува правоаголна маса, 4 столици, и јадење клупата.Та

Please wait...