0
clear
  • Snailfly 4PCS Црн Покрив Рек Железнички Крстот Бар за Полнење за Land Rover Discovery Спорт 2015-2022
  • -20%
  • -20%
Snailfly 4PCS Црн Покрив Рек Железнички Крстот Бар за Полнење за Land Rover Discovery Спорт 2015-2022

Snailfly 4PCS Црн Покрив Рек Железнички Крстот Бар за Полнење за Land Rover Discovery Спорт 2015-2022

DEN 557.28

Достапност
Достапно за нарачка

Одговара за Land Rover Discovery Спорт 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022. 2 Пакети:1 пар на покривот железнички +1 пар на crossbar со хардвер одговара за откривање спорт.Направен од алуминиум и ABS, трајни, и анти-корозија.Одлична fitment и лесна инсталација.Без Дупчење или Сечење е потребно.Одлично решение за големите објекти како што се : Кајаци, Канута, Багаж, Snowboards, Скии, Велосипеди, Риболов Столбови.FITMENT : Страна Шини на Покрив Рек Крстот Барови Комплет Одговара за Land Rover Discovery Спорт 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Please бидете сигурни дека fitment пред да купите ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : Package1# 2 парчиња Покривот Шини Package2# 2 парчиња Крстот Барови е Потребно за Монтажа Хардвер Како Завртки Се Вклучени.Не Вклучувајќи го Finisher SPECIFICS : 100% Сосема Нов Мазна површина Објект токму како на сликата покажа Висок Квалитет на Алуминиум долготрајни & издржливи завршница, погоден за сите weathers ИНСТАЛАЦИЈА : ве Молиме контактирајте со нас преку порака ако имате потреба од инсталација insturctions.Автомобили со панорамски/moonroof ,не било модификација или отсекување.Автомобили без панорамски/moonroof , сечење на покривот лента малку. (лесно)КАРАКТЕРИСТИКИ : Низок профил, се насочат дизајн,ефикасно намалување на ветер отпор и бучава.Во голема мера се зголеми целокупното возило, простор за складирање и да ви помогне да носи дополнителен товар, кампување опрема, велосипеди, кајаци.Одлична надградба accentuates вашите возила целокупниот изглед SHIPMENT1. Предаден од страна на Fedex или UPS 2.Цел Ракување Време : 2 дена 3. Проценка Време на Испорака : 3-8 дена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нашите crossbars се способни да се носат над 225 LBS лесно ако вашиот автомобил покривот е доволно силна : TUV NORD Г

【Fitment】За 2021 2022 Chevy Приградски; за 2021 2022 Chevy Тахо; за 2021 2022 Кадилак Escalade; за 2021 2022 GMC Yukon; за 2021 2022 GMC Yukon XL...

Цврста градба.Супер спортски изглед.Направени од премиум Алуминиум.Стилски аеро крило форма, минимизир

Багаж Crossbar покривот рек компатибилен со 20182021 Crosstrek и 20172021 Impreza со една фабрика покривот страна шини.Висо

Цврста градба.Супер спортски изглед.Направени од премиум Алуминиум.Стилски аеро крило форма, минимизир

Дава силен капацитет на носивост за багаж решетката.Постојат повеќе од 1000 производи со бренд, и ќе произ

1.НИЕ ШТРАЈК ДА ЈА ДОБИЕТЕ ВАШАТА НАСМЕВКА.Ние се стави на клиентите' искуство во пред ,за настава совети

Се вклопува во полна големина пикап камиони (да се прошири од 59" 73").Едноставно, комерцијални одделение р

????【FITMENT】EOTH Лесни Покривот Рек Crossbars компатибилен со 20182021 Crosstrek и 20172020 Impreza.Ве молиме проверете го вашето

【Preium Квалитет】 : Автомобил покривот рек направен од висок квалитет на алуминиум, корозијаотпорни, мала

Нашиот крст барови се способни да се носат над 225 LBS лесно ако вашиот автомобил покривот е доволно силна :

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ 2 * Покривот рек crossbars Necessary Монтажа Хардвер Се Вклучени.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ За Kia Sore

Ќе добиете точно истите производи на слики.Овие крстот барови се различни од сиромашните дизајниран ал

Прилагодено дизајн за "Фолксваген" Atlass.Аеро крило форма, буквално правец на намалување на бучава на нула

КОМПАТИБИЛНОСТ Компатибилен за 20132018 Toyota RAV4 Секој крст лента е наменета за одреден модел, ве молиме пров

【Нашата Предност】 Барови изработени од високо квалитетен алуминиум, база нозе се изработени од високо

Fitment : 20152020 за Chevy Предградието, 20152020 за Chevy Тахо, 20152020 за GMC Yukon & Yukon XL, 20152020 за Кадилак Escalade & 20152020 за Кадилак

ПРЕДНОСТИ : Тоа обезбедува добра основа за инсталација на Кампување Опрема, Багаж, Риболов Столбови, Вел

Алуминиум Врвот Покривот Рек Крстот Бар Собранието Товар Багаж Превозникот За Jeep Cherokee 20142019(не Одговара

Тие се случува да се подобри на горниот стил на вашиот автомобил со спортски дизајн покрај додавање на в

Please wait...