0
clear
  • Refand Шминка Четки 31 Парче Професионална Шминка Четка Постави Премиум Кабуки Фондацијата Меша Четка Лице во Прав Руменило Concealers Око Сенки Сочинуваат Четки за Полнењ
  • -20%
  • -20%
Refand Шминка Четки 31 Парче Професионална Шминка Четка Постави Премиум Кабуки Фондацијата Меша Четка Лице во Прав Руменило Concealers Око Сенки Сочинуваат Четки за Полнењ

Refand Шминка Четки 31 Парче Професионална Шминка Четка Постави Премиум Кабуки Фондацијата Меша Четка Лице во Прав

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нашите шминка четки имаат храбар рачка за лесно користење.Без разлика дали тоа е дадена за себе или како подарок за вашите пријателки, тоа ќе го направи луѓето врескаат, на сите жени кои сакаат убавина вреди да се такви скапоцен подарок.По натопување на влакната, отстранете го од 3. ???????????????? ???????????? ???????? ???????????????????????????????? ???????????????????? : Sable, Пони, Козјо и Синтетички влакна, Мека и свиленкаста на допир, со висока густина влакната не барака,а исто така да бидат меки и противалергиски да одговараат дури и чувствителни типови на кожа.дланка и да се направи еден круг (по можност не се користи алатки како што се чистење на влошки, која ќе му наштети на косата на животните на косата).Се повторува неколку пати додека останатите шминка се чистат 5.Перење чекори 1.Refand-една четка, повеќе rediant Купување Refand е низа на шминка четки, козметички средства и applicators да се обезбеди совршени резултати.Најдете убавина алатки за лице,трепките, веѓите и повеќе.Нашиот 24-часовен пријателски услуги на клиентите сакаат да им помогне на вас со било незадоволство.???? ???????????????????????????????? ???????????????????????? ????????????на 31 професионална шминка четки со рачно изработени СТП Книшка Торба, сите убаво презентирани во стилски и преносни четка случај за чување на вашите четки за рака, дома или кога патувате. ???????????????????????? ????????????????????????????има повеќе од 30 години на богато искуство и е посветена на давање на клиенти висок квалитет на производи,Добивање на дизајн убава производи,слушнеме од толку многу задоволни клиенти го прави сето тоа на послатка!купувањето е заштитена од и поткрепени со Refand. ???????????????? ???????????????????????????????? ???????????????????????? : Со квалитетно дрво и панда ferrule во комбинација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Не ленти и без области со премногу шминка или премалку.природна боја, рендерирање униформа.Не бледнее и

Одржување : Ако можете да го искористите секој ден, ние препорачуваме користење на топла вода и благ сап

Влакната материјал : вештачки влакна.Четка рачка материјал : пластика.Четка рачка спецификација : прено

Треба секојдневните апликации.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.природна боја, е

Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба.Не бледнее и без коса намалувањето четки

12pcs шминка четки сет, ви помогне да добиете деликатни шминка.Животна срединапријателски материјал, меки

100% сосема нов и висок квалитет.Соодветна големина, преносни и лесно да се носат.Идеален за професионалн

Боја Дизајн : Бонбони зелена поставите четки се примамливо и роман, подобрување на декорација и визуеле

Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време, и ние ќе се обидеме потрудиме

Мултифункционални шминка четка за поставување ги Опфаќа шминка четки од сите големини и форми, користе

Тоа е пренослив и лесен за употреба и носат.Лесен за употреба и удобен за носење.Не бледнее и без коса на

❤Тоа е повеќе ергономија,лесни,не се лизга и издржлив,лесен за контрола за долго време.Лесен за складир

Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа.Не бледнее и без коса намалувањето четки се

Ги исполнуваат сите дневни основна шминка барања.Се користи за шминка на веѓите, трепките, очите и образ

❀На исклучителен и прекрасен изглед на шминка четка ви овозможува да имате добро расположение кога ќе

Обезбеди одлична прав држи способност, меки и удобни, се грижи за вашата кожа.Не исчезнува, непролевање

Висок Квалитет на Влакната : На влакната во шминка четка во собата се направени од висококвалитет најло

Тип : Шминка Четки Сет.Материјал : Дрвена Рачка, Најлон Четка.Карактеристики : 4 Pcs во 1 Set, Основните Убавин

Оваа професионална четка сет содржи 8 PCS различни функции четки, совршен за мешање, истакнување, засенчу

[Карактеристики на Kumano четка]◇ Kumano четка е традиционален занает направени во Kumanoчо, Акипиштол, Хирошима

Please wait...