0
clear
  • Lukeline Преносни Масажа Табела Прилагодливи Масажа Табела за Професионална Масажа, 84 Инчи Долг од 27 Инчи, Широк 2 Пати Спа Кревет со Рака Одмор, Црна
  • -20%
  • -20%
Lukeline Преносни Масажа Табела Прилагодливи Масажа Табела за Професионална Масажа, 84 Инчи Долг од 27 Инчи, Широк 2 Пати Спа Кревет со Рака Одмор, Црна

Lukeline Преносни Масажа Табела Прилагодливи Масажа Табела за Професионална Масажа, 84 Инчи Долг од 27 Инчи, Широк

DEN 4463.76

Достапност
Достапно за нарачка

ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН и ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА:висината на оваа масажа табела може да се прилагоди на 24-43in од страна на фиксна копчиња на двете страни, која совршено одговара на различни висини, на masseurs.Висина на креветот може да биде прилагодена од 24 инчи за 43 инчи од страна на префрлување на knob.МУЛТИ-ЦЕЛ & ПРЕНОСНИ : Нашата масажа табела може да се користи во различни прилагодувања, салон за убавина, масажа, СПА, физикална терапија, итн.СВИТЛИВА и ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА : Кога ќе го отворите спа кревет, може да се види на нозе, потпирачи за глава, рака одмор и две потпирачи за раце на кревет за масажа, што го прави лесно да се соберат.Бидејќи масажа кревет усвојува склоплива дизајн, тоа е лесно за чување на масажа табела кога ние не го користите.Lukeline прилагодливи масажа кревет ви дава на кожата-friendly и удобен масажа искуство, без разлика дали сакате да го користите дома или го извади тоа, овој пренослив спа троседот ќе ги задоволи вашите барања.Покрај тоа, инсталација на нашиот масажа кревет е многу лесно, само треба да се отвори кутијата и да креветот со нозете се прошири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Божиќ Wedding Vintage Pullover Врвот.качулка marron rodier за жените џемпери за мажи комплетна поштенски тешка тежина ка

Ова исто така го прави одличен подарок за било кој повод!Riah Мода е основана во 2008 година во Лос Анџелес, с

Децата може да стане секојдневна херои со овој ЛЕГО Град дивиот свет и Спасување Надвор од Roader (60301) playset,

Тројна комора дизајн чисти заглавени на храна во само 1 миење.Исплакнете помош акција остава вашата куј

❤Материјал : Алуминиумски, тоа е доведе слободни и никел слободни ❤Големина : Pin е 2,8 cm 2,2 см(0.91 инчен 0.59

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА АТЛАНТСКИОТ МОРСКИ ДЕПО ТВОИТЕ 1 ЗАПРЕ МОРСКИ SHOPBRASS BAITWELL МОЗОЦИ PLUG 5 / 8"ГОЛЕМИНА : 5 / 8" 2 PAC

Димензии на Викинг brooch : 57 x 40 x 15 mm.Овална brooch од Morberg беше пронајдена во норвешка провинција на Buskerud и сег

Круг Бесконечност Шамија ✦СТИЛ НАПРАВИ ЕДНОСТАВНА✦ го Додадете овој стилски шамија за вашиот секојдн

Дизајн и бои, се со цел да остане жив по секое миење, па може да изгледаат одлично и се чувствувам неверој

ПОВЕЌЕ ЗАБАВА ЗА ЖИВОТ DIY дијамант сликарство може да се доживее чувство на постигнување,да научат да с

ИЗОЛИРАНИ CAMELBAK ШИШЕ за ВОДА На : Camel Bak Подиумот Студ Изолирани Шише за Вода поставува стандард за оптима

*ПОВЕЌЕ ПРОСТОР ЗА СÈ : До 9 Прегради (8 Прегради + 1 Фиока) со добро обмислен димензии биро организатор за в

Содржи (1) 48 унца кутии на машина за миење садови сапун во прав 0% мирис, бои или хлор.На растенијата врз ос

Доколку вашиот уред користи некоја од следниве батерии, ова е она што го барате : 1130, AG10, DLR1130, SR1130, L1131, LR1130,

ДРВО ЖИТО ТАБЕЛА ВРВОТ : богат дрво жито заврши на маса и со седишта во комбинација со стол е висока 220 фу

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Топката зглобовите и bushings вклучени за комплетна инсталација, заштеда на време и труд.Директна замена за

Моќ далеку тврдоглав заглавени на храна за место слободни блескаво чисти садови.Направени со обновливи

Лен,Памук.Машина За Миење ღMaterial : Премиум памук и лен.Мека,дише за бебе деликатна кожа...

Ја остава вашата кујна пенливи и помага да се отстрани сушен на храната и тешки дамки, додека оставајќи

Ова исто така го прави одличен подарок за било кој повод!Riah Мода е основана во 2008 година во Лос Анџелес, с

Тоа може да биде поставен насекаде, тоа ќе биде интегрирано со животната средина Име на производ : Оган Ex

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

★.Високо Квалитетен Материјал : Направен од здрав & трајни носатотпорни се чувствува и исклучителна мен

【Големина】 : Вкупно димензија : 15.75 x 2.36 во.Јапонски стил futon душекот перница е рустикален, дебела и дише,

???? [Qucik Резултат] Непосредна позитивен ефект со кегел топки обука.Добиете вашата доверба во 12 месеци со с

Please wait...