0
clear
  • Carhartt Жените Clarksburg Графички Ракав Pullover Sweatshirt (Редовни и Плус Големини)
  • -20%
  • -20%
Carhartt Жените Clarksburg Графички Ракав Pullover Sweatshirt (Редовни и Плус Големини)

Carhartt Жените Clarksburg Графички Ракав Pullover Sweatshirt (Редовни и Плус Големини)

DEN 1160.16

Достапност
Достапно за нарачка

55% Памук, 45% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Опуштено се вклопуваат. 10.5-Унца, 55% Памук/45% Полиестер.Pullover со прилог три-парче худ.Carhartt потпис на логото печатени на левиот ракав со Carhartt 'C' Графички на предната страна.Пред торбичка џеб со скриени медиуми џеб.Посебни Големина Тип : Стандард.Солидна, графички pullover секогаш ќе сакате да се фрли околу кога температурата паѓа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

50 / 50 Памук Полиестер Мешавина 8.0 оз Preshrunk Руно Поврзана.Направени во САД или Увезуваат.Машина За Миење.Го

Цврсти бои : 80% Памук, 20% Полиестер; Хедер Сива : 78% Памук, 22% Поли; Темно Хедер : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезен

50 / 50 Памук Полиестер Мешавина 8.0 оз Preshrunk Руно Поврзана.Направени во САД или Увезуваат.Машина За Миење.Го

Цврсти бои : 80% Памук, 20% Полиестер; Хедер Сива : 78% Памук, 22% Поли; Темно Хедер : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезен

50 / 50 Памук Полиестер Мешавина 8.0 оз Preshrunk Руно Поврзана.Направени во САД или Увезуваат.Машина За Миење.Го

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50 / 50 Памук Полиестер Мешавина 8.0 оз Presh

50 / 50 Памук Полиестер Мешавина 8.0 оз Preshrunk Руно Поврзана.Направени во САД или Увезуваат.Машина За Миење.Го

50 / 50 Памук Полиестер Мешавина 8.0 оз Preshrunk Руно Поврзана.Направени во САД или Увезуваат.Машина За Миење.Го

Цврсти бои : 80% Памук, 20% Полиестер; Хедер Сива : 78% Памук, 22% Поли; Темно Хедер : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезен

Цврсти бои : 80% Памук, 20% Полиестер; Хедер Сива : 78% Памук, 22% Поли; Темно Хедер : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезен

Please wait...