0
clear
  • Zeagoo Женска Палто Исече Се Отвори Пред Патент Фустан Јакна О Вратот Повик За Статистика Одговараат Јакна
  • -20%
  • -20%
Zeagoo Женска Палто Исече Се Отвори Пред Патент Фустан Јакна О Вратот Повик За Статистика Одговараат Јакна

Zeagoo Женска Палто Исече Се Отвори Пред Патент Фустан Јакна О Вратот Повик За Статистика Одговараат Јакна

DEN 791.04

Достапност
Достапно за нарачка

Јас сум изненаден колку добро се вклопува.Ве МОЛИМЕ погледнете ги нашите детални големина табелата подолу опис на производот пред да ја купите нашата блејзери за жените.Ова палто јакна нуди способен да се погледне во дневниот life The удобно и дише палто беше голема приспособени,и ткаенина е со висок квалитет.Answer : ___________________________ Note : Не потсетуваат да се провери големината на табелата пред да нарачате.Боите можат да се разликуваат од различни погледни уреди.Е навистина ми се допаѓа оваа јакни.Оваа јакна е во нормална големина, ако се повеќе како лабава смисла, тогаш нареди до големината и на ракавот е тенок одговара!Совет : за Боја може да се разликува малку од сликата.Тоа е совршен натпревар за здолниште, маици, фармерки и одговараат на панталони.Јас само сакаат тоа дојде во повеќе бои.Купив и црно и бело еден., за да ги задоволат вашите купите разни потреби.За бојата на производот, ве молиме обратете се до конкретната примена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Полиестер.Рака Мие Само.Материјал : Полиестер fibe.Одговараат за пролет и есен.Функција : Shawl Јака, Отвор

Оваа женска одговараат јакна може да се надополни со кошула, пумпи и тесни панталони, Мека и водат ткаен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Рака Мие Само.Материјал :

95" Ракав : 61cm / 24.35" Ракав : 62cm / 24.75" Должина : 71cm / 27.Погоден за секојдневен, шопинг, датум,висат надвор,дома, в

56" Ракав : 60cm / 23.облека за жени pulover жените качулка pullover џемпер женска baggy џемпери исечете качулка плус го

100% Полиестер.Рака Мие Само.Материјал : Полиестер fibe.Одговараат за пролет и есен.Функција : Shawl Јака, Отвор

жените plaid јакна жените одговара за професионална работа на жените northface јакни жените мал outerwear јакни & п

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 97% Полиестер, 3% Elastane.Увезени.Копче зат

облека за девојки женска џемпер xxl мода pullover симпатична долг ракав култури блузи жените графички качулк

качулка џемпери за жените царинење.Imported_Long Ракав Блузи, За Жени.Жените Долг Ракав Tshirt Жените Туника Блу

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 97% Полиестер, 3% Elastane .Увезени.Не Затвор

ОБЛЕКА за НЕГА на:ве Молиме проверете ја големината на табелата пред цел да се обезбеди најголема сати

52" Рамо : 42cm / 16.35" Ракав : 62cm / 24.качулка жена качулка спиење sweatshirt ќерка sweatshirt маскирани волна џемпер рок џ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.качулка џемпери за жените царинење.Impo

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.качулка џемпери за жените царинење.Impo

Please wait...