0
clear
  • ZLYC Жените Зима Волна Slouchy Beret Шапка Мода Поврзана Berets Капа
  • -20%
  • -20%
ZLYC Жените Зима Волна Slouchy Beret Шапка Мода Поврзана Berets Капа

ZLYC Жените Зима Волна Slouchy Beret Шапка Мода Поврзана Berets Капа

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

Да ве загрее кога тоа е добивање лути надвор или пролет и есен.Не кајгана.Забелешка : Според светлина и различни компјутерски монитор, бојата може да биде малку поинаков како слики.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Материјал : 85% Акрил, 15% Волна, Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие со ладна вода.Не кајгана.Една Големина Одговара На Повеќето.Класичен изглед за лесно појавување на вашиот било облека.Совршен slouchy beret капи за секојдневно носење, на патување, на шопинг, преземање на слики.Рака мие со ладна вода.Обезбедува еластичност да се прилагоди на главата големина и да се обезбеди удобно носење.Пегла на ниска топлина.Со одлична кабел сплетам, исечок дизајн го прави тоа дише доволно.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Пегла на ниска топлина.Обемот : 56-58cm/ 22-22.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие или суво чи

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

Пакет Содржина : 1 x beret шапка.На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

Машина За Миење.Интегрален одговара.Топло и пријатно се чувствуваат.Внатрешниот термичка обвивка.Ерго

Please wait...