0
clear
  • 4 Види Winder со LED заднинско Осветлување, Телескопски Види Носители и LCD Дисплеј
  • -20%
  • -20%
4 Види Winder со LED заднинско Осветлување, Телескопски Види Носители и LCD Дисплеј

4 Види Winder со LED заднинско Осветлување, Телескопски Види Носители и LCD Дисплеј

DEN 7560.00

Достапност
Достапно за нарачка

Дополнителни карактеристики : Телескопски види држачи за сите види рака и нараквица големини;LCD дисплеј со touch control panel;LED внатрешни работи осветлување;3 ликвидација насоки;Посебно програмиран rotors;15 достапни ликвидација програми;Производ димензии (Ш x L x H) : 7.Автоматско часовници имаат ограничена моќ резерви, па ако престанете да го носи нив и ликвидација за нив, тие ќе се кандидира надолу по два или три дена.Ако вашиот гледате има дополнителни функции (како што се датум, месечината-фаза на екранот, постојана календар), ресетирање нив може да се земе многу време и бара одредени вештини.LED ОСВЕТЛУВАЊЕ : За да се види winder има вграден LED светла.МАКСИМАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : 4 Поединечно програмиран winder rotors и 15 достапни ликвидација програми се обезбеди компатибилност за сите види модели.ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО ЧАСОВНИЦИ : Пролет-натоварени телескопски види носителот со уникатен дизајн одговара за сите види нараквица и рака на големини.Види winders не се компатибилни со Seiko Кинетички Часовници бидејќи се види механизам не е исто како и традиционалните автоматско движење часовници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ние не deviated од тоа ветување, бидејќи.Нашето специјално дизајнирани компактен автоматски се види winder кут

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Големина приближно 14.5 x 14 x 15.5 cm / x 5.7 5.5 x 6.1 во, АА батерии тоа го прави, мобилен winder.Тоа

LED внатрешни работи светлина ќе обезбеди совршен изглед на вашата колекција.А види winder е уред со електри

Кога да се Користи : Ако се види веќе престана да се движи или да ја види ќе престане да работи, ве молиме

3 инчи Тежина : Околу.5 ротација секоја минута, го задржува движење во разумен состојба на ветрот, ниту но

Притиснете го копчето за LED светло контрола копче за да ја смените бојата од црвеназелено сина(цијансин

Please wait...