0
clear
  • Види Winder за 6 Часовници со Customisable Ликвидација на Владата и LED Осветлување
  • -20%
  • -20%
Види Winder за 6 Часовници со Customisable Ликвидација на Владата и LED Осветлување

Види Winder за 6 Часовници со Customisable Ликвидација на Владата и LED Осветлување

DEN 11520.00

Достапност
Достапно за нарачка

Универзални AC адаптер (100–240 V, 50 / 60 Hz). ⭐ ВНАТРЕШНИ работи ОСВЕТЛУВАЊЕ : Вашиот види колекција ќе изгледа особено убава во темница.Максимална види случај дијаметар е 2,8 инчи (70 mm). 27 претходно ликвидација програми;.⭐ ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО ЧАСОВНИЦИ : Полиуретан види сопствениците да ги собере сите нараквица и рака на големини и може да се користи за мажите, како и жените часовници.Чувајте ги вашите види рана!А види winder е уред со електричен мотор се користи за да правец на вашиот види кога ќе се не носи.bi-directional (мешани).Резерва зависи од watch бренд и за движењето (калибар) се користи.Кога вашиот види запира, мора да го ресетирате времето и ветер до тоа.Индивидуално контролиран rotors;27 претходно ликвидација програми;Нарачана ликвидација на владата;3 ротација насоки;20 до 7200 TPD (се врти на ден) опсег; Мек полиуретан види перници;Внатрешни работи светлина со 7 достапни бои и променлива осветлување на владата;Допир за контрола на LCD дисплеј;заклучување на Вратата;Не-магнетни материјали;Универзални AC адаптер (100–240 V, 50 / 60 Hz).LED внатрешни работи светлина со 7 достапни бои ќе обезбеди совршен изглед на вашата колекција. ⭐ ЛЕСНА УПОТРЕБА .Можете да изберете една од 7 достапни светлото бои : црвена, зелена, сина, цијан, жолта, магента, или бел. ⭐ УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : Индивидуално програмиран rotors и 27 достапни ликвидација програми се сретнат сите постоечки ликвидација барања.Не-магнетни материјали;.Мек полиуретан види перници;.Ентериерот LED светло ќе се создаде голема изглед за вашата види собирање.Со автоматски се види winder, можете лесно може да го задржи вашето види раната и се подготвени да одат!.75 инчи (70 mm); адаптер вклучен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ние не deviated од тоа ветување, бидејќи.Нашето специјално дизајнирани компактен автоматски се види winder кут

Кога да се Користи : Ако се види веќе престана да се движи или да ја види ќе престане да работи, ве молиме

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Големина приближно 14.5 x 14 x 15.5 cm / x 5.7 5.5 x 6.1 во, АА батерии тоа го прави, мобилен winder.Тоа

LED внатрешни работи светлина ќе обезбеди совршен изглед на вашата колекција.А види winder е уред со електри

Притиснете го копчето за LED светло контрола копче за да ја смените бојата од црвеназелено сина(цијансин

3 инчи Тежина : Околу.5 ротација секоја минута, го задржува движење во разумен состојба на ветрот, ниту но

Дополнителни карактеристики : Телескопски види држачи за сите види рака и нараквица големини;LCD дисплеј

Please wait...