0
clear
  • Винил Пикник Tablecloths и Клупата Опфаќа, Водоотпорен Пикник Маса и Клупа Седиште Покрива со Еластична Рабови за Отворено Патио Парк (3PARK -Сина)
  • -20%
  • -20%
Винил Пикник Tablecloths и Клупата Опфаќа, Водоотпорен Пикник Маса и Клупа Седиште Покрива со Еластична Рабови за Отворено Патио Парк (3PARK -Сина)

Винил Пикник Tablecloths и Клупата Опфаќа, Водоотпорен Пикник Маса и Клупа Седиште Покрива со Еластична Рабови

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

Опремени Tablecloths Сет : Пакет се вклучени : 1 винил пикник tablecloth + 2 клупата покрива.Нашите пикник маса покрие со клупата опфаќа винил протега да ги собере сите 72" X 28" пикник маса.Клупата покрие протега да ги собере сите 12" X 72" седиште.Еластична Рабови се Избегне Неред : дебела rv додатоци за внатрешноста одговара за пикник маси, шоу кампување tablecloth или било виткање маса.Умно се инкорпорирани еластичен, растеглив аглите ќе ги одржуваме нашите маса и клупа е кажано, без разлика што - нема повеќе неуредна несреќи кога ветерот дува, нема повеќе tugging или влече околу масата.Премиум Материјал : camper прибор за патување приколки tablecloth и клупата облека се направени со тешки винил дека е водоотпорен, отпорни на дамки, истури-доказ и лесно да се чисти.Под винил, нашата облека се засили со мека фланелен боксери подлога, така што тие не се лизга надвор или пропадна додека ги користите.Лесен за чистење : Совршен за кампување пикник маса!Овие опремени табела опфаќа се водоотпорни, дамка, отпорни и истури доказ.На истури-доказ слој прави нашата облека супер-лесно и без мака да го исчистат.Едноставно земете влажна сунѓер или крпа и ги чисти во само една минута.Совршен За Се Заедно : Нашата опремени camper додатоци табела покрие обезбедува пријатна стил и заштита за било отворено се заедно.Се користи за излети, СКАРА, дворот јадење, Градина маса покривање, Кампување, Планинарење и сл.Држете се чисти!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Please wait...