0
clear
  • Далечински Управувач Автомобил за Момчиња, Девојки, РК Трик Автомобил 4WD 2.4 Ghz Двојно Двострано 360°Ротирачки РК Автомобили Играчка за Деца Над 4 Години,РК Роботот со ?
  • -20%
  • -20%
Далечински Управувач Автомобил за Момчиња, Девојки, РК Трик Автомобил 4WD 2.4 Ghz Двојно Двострано 360°Ротирачки РК Автомобили Играчка за Деца Над 4 Години,РК Роботот со ?

Далечински Управувач Автомобил за Момчиња, Девојки, РК Трик Автомобил 4WD 2.4 Ghz Двојно Двострано 360°Ротирачки

DEN 671.76

Достапност
Достапно за нарачка

7 V/800m Ah висок квалитет на литиум батерии, кои имаат поголем капацитет и подолго траење на батеријата отколку традиционалните далечински управувач автомобили. 1 X Прирачник За Корисникот.Се одликува со Квалитет Кутија и Целосен Сет на Додатоци, Тоа Ќе Биде Најдобро Изненадување Роденден Деца Ден Подароци за Децата.4 GHz Далечински Контролер.Секоја батерија само треба да се наплаќа за 2 часа, и тоа може да се вози континуирано за околу 30 Минути, вкупно околу 60 минути, без шрафцигер да ја отстраните батеријата, тоа може да биде извадена на дното, многу погодно за деца и возрасни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Службено овластување – Целосно лиценцирана, многу убаво дизајниран реплика на Wrangler; Возило мерки 11.8 x 5.3

Материјал : Композитни Материјали 1 : 8 Supercharger димензии : должина ширина висина 70mm 40mm 30мм 1 : 10 Supercharger дим

【ЛЕСНО ДА се КОНТРОЛИРА ЗА ДЕЦА s наопаку, нонстоп, дури и по rollover.Со вклучени далечински управувач, која

1 x Гравитацијата Сензор Види Контролер 1 x Упатството.Ве молиме да забележите дека далечинскиот управув

【Висока Брзина од 40 KM / H Чудовиште Автомобил 】Оваа чудовиште автомобил опремен со ситетеренско гуми, к

5 см[Производ конфигурација] : далечински управувач автомобил * 1, далечински управувач * 1, телото на бате

1 / 18 Батерија Брз Автомобил за Деца : Опремен со два акумулатори.Може да се користи за 2030 минути за секој

????Вклучува : Тркачки Автомобил со 3 отстранлив трката возачот на автомобилот бројки,зајакот,мачка и меч

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА На детеfriendly контроли, брз одговор,Помал Радиус на Вртење и не се лизга гумени тркала н

РК батерија : 3*1.Пребарување B08 J3 MWGZX да се добие резервни батерии.Време на полнење 34 часа.Висока Брзина Ле

4 Ghz 3ch Целосна Функција Радио (Батеријата вклучена)1 * 7.Ве молиме да користите нашата доставени полнење к

Нови видови на батерии : Далечински управувач автомобили обезбедува повеќе совршено искуство за децата

Please wait...