0
clear
  • Мега Движење Лесно Удобност Супериорен 3 Позиција Тешки Голема Лифт Стол 500 lb Капацитет Кочии Дневна регулируема Облегалка - Океанот Сино Платно
  • -20%
  • -20%
Мега Движење Лесно Удобност Супериорен 3 Позиција Тешки Голема Лифт Стол 500 lb Капацитет Кочии Дневна регулируема Облегалка - Океанот Сино Платно

Мега Движење Лесно Удобност Супериорен 3 Позиција Тешки Голема Лифт Стол 500 lb Капацитет Кочии Дневна регулируема

DEN 671.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мега Движење Големи Тешки Моќност Електрични Лифт и Recline 3 Позиција Лифт Стол регулируема Облегалка за поголеми корисници до 500 кг.Мебел одделение тврдо/иверица изградба.Контра-избалансиран регулируема облегалка механизам обезбедува непречено, тивко и лесно ракување.Кочии Подлога и Тешки полиестер поврзана ткаенина.Интегрирани итни батеријата копија во случај на електричната енергија.Интегрирана батерија итни резерви.Големина : Стандард Земјата Curbside | Боја : Океан Сина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Хуманизирано Дизајн со Потпирач】 : На ергономски дизајниран потпирач е дизајниран да се релаксираат

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Оваа прекрасна фотелја, со модерен и оригинален дизајн, ќе биде вистинско окоcatcher за секаде каде што оди.

Овој стол е стилски акцент за секоја соба.Оваа печурка taupe чаир ќе додадете свежо акцент на секој просто

✿【МултиИзбори】 Овој стол (еден) исто така за продажба (ако donot сакам да се купат 2 столчиња), и ние, исто т

✿【100% Задоволство Гаранција】 Една година гаранција за квалитет ✿【Избрана Материјал】 Премиер кадифе

Лесна : 5.3 lb.Часа на удобност : Опуштено назад одмор со целосна седиште поддршка.Лесен за складирање : Пот

Со ова јадење стол, кујнски остров никогаш не изгледаше толку добро!Спарување современа и индустриска ж

【Хуманизирано Дизајн со Потпирач】 : На ергономски дизајниран потпирач е дизајниран да се релаксираат

Инспириран од италијански средината век дизајн.Highend стил без премиум цена.Симпатична, заоблен стол обли

Особено елегантен дневна стол ќе биде одличен подарок за дамите.Дизајнирана е во модерен стил, оваа око

СОВРЕМЕНИТЕ : Со чисти линии и конусни нозе, овие акцент столици функција познатиот современ стил.Со мин

партијата се облекуваат жена булчински партија фустан без ракави партија кратко мини облекуваат за пар

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Кој удобна перница и уникатен стил геометриски метална жица база, јадење чаир ќе додадете стил на секој

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Тапацир Материјал : Полиестер Смеса.Седиштето Изградба : Џеб Пролет.Седиште перница полна со пена и внат

БРЗ ЧИСТЕЊЕ : Со проблемислободно месточистење, нашите без пролевање, дамкаотпорни, машински изработен

Тапацир Материјал : Полиестер Смеса.Седиштето Изградба : Џеб Пролет.Седиште перница полна со пена и внат

330 LBS Капацитетстол основана врвот на цврста и инженерните дрво рамка, со заострените, плоштад нозе долу.

【Хуманизирано Дизајн со Потпирач】 : На ергономски дизајниран потпирач е дизајниран да се релаксираат

Работ заштита дизајн за да се спречи објекти од паѓање.Материјал : Цврсти acacia дрво со масло заврши.Тенок

✿【Специјален Дизајн】 единствена petal форма го прави овој акцент стол личи на цвет, на средината век мод

Оркестарот Подот Светилка : мека современа изјава, Blake подот светилка има тенки, искрење бранеа челик те

УНИКАТЕН MODREN ДИЗАЈН : Конструиран со единствена средината век модерен стил за да биде траен прилог за ва

Вклучува : 1 (Еден) Акцент Стол.Димензии : 29.50"D x 22.50"W x 32.00"H Ширина на Седиште : 22.50" Длабочина на Седиште : 18.00"

НЕМО.Оваа прва занишан и полулегнал камп чаир презема релаксација на едно ново ниво.На занишан нуди воз

Please wait...