0
clear
  • ZLYC француски Beret Шапка Мода Печати Лесни Зима и Топло, Уметник Капа за Жени
  • -20%
  • -20%
ZLYC француски Beret Шапка Мода Печати Лесни Зима и Топло, Уметник Капа за Жени

ZLYC француски Beret Шапка Мода Печати Лесни Зима и Топло, Уметник Капа за Жени

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие или суво чистење само Забелешка : Според светлина и различни компјутерски монитор, бојата може да биде малку поинаков како слики.Печати на враќање превозот етикета.Вашето разбирање и поддршка се високо ценети!Задоволство Гаранција : Ако има проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе работиме напорно кон вашиот 100% задоволство (нова замена или враќање).Мека на допир, удобно, топло и дише.8" ; Дијаметар : 28cm/11", лежи рамно.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Француски стил berets со уникатни мешани houndstooth, шарени печати, измешани цврсти бои шема со различни класични бои за да го изберете.Една големина одговара на повеќето жени, девојки и тинејџерите.Облечен во нашата мека beret шапка може да го утеши ги собере околу главата и да ви даде чувство на топлина.Материјал : 43.Добро направени од 43.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.5% полиестер, 24% најлон.Овој француски beret капа со единствена шема дизајн ви дава класичен мода се погледне за еден неврзан и уметник стил.Одличен избор за жените и девојките во романтичен датум или неформални ден.Повеќе посебен изглед за лесно појавување на вашиот било облека во гардероба.Одлично за училишната матурска, враќањето дома, фенси облека партија или едноставно за повик за секојдневна употреба во зима, есен и пролет.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Рака Мие Само.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака мие или суво чистење само.Шапка обемот : 56-58cm/22-22.5% акрил, 32.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие или суво чи

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

Да ве загрее кога тоа е добивање лути надвор или пролет и есен.Не кајгана.Забелешка : Според светлина и р

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

Пакет Содржина : 1 x beret шапка.На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и

Машина За Миење.Интегрален одговара.Топло и пријатно се чувствуваат.Внатрешниот термичка обвивка.Ерго

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

Please wait...