0
clear
  • Riyidecor Нордиска Знаме Tapestry 60x80 Инчен Сина Брод Warship на Викинзите Drakkar Брод На Оган и Руни Креативни Црна Воин Дома Декорација Спална соба Дневна Соба Dorm Ѕид Виси
  • -20%
  • -20%
Riyidecor Нордиска Знаме Tapestry 60x80 Инчен Сина Брод Warship на Викинзите Drakkar Брод На Оган и Руни Креативни Црна Воин Дома Декорација Спална соба Дневна Соба Dorm Ѕид Виси

Riyidecor Нордиска Знаме Tapestry 60x80 Инчен Сина Брод Warship на Викинзите Drakkar Брод На Оган и Руни Креативни

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

❤Материјал и Големина на : Полиестер ткаенини, 60x80 Inch. ❤Дизајн : Кул Тема, Нордиска Знаме шема.Црна и бела.Модерна и модата. ❤Она што се Вклучени : Еден Tapestry. ❤Се применуваат : Одлична за Ѕид hangings, Dorm Украси, Плажа Фрла, Пикник Ќебиња, Тремот Hangings, Табела Облека, Креветот се Шири, ги Покрива Троседот или Совршен Подарок за секоја Прилика. ❤Одржување : Машина мие со ладна вода, ниска собори сува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за 50 парчиња 4x6 инчен гранџ естетски слики и 1 исклучителна пакување кутија.Ѕидот кол

100% Памук.Увезени 3 D РЕАКТИВЕН УМЕТНИЧКИ дела : Неверојатни визуелни ефекти кога се гледа со 3 D очила.ОГРО

На trippy tapestry не се само ѕид виси за спалната соба, но уметнички авантури на непознати психоделични светот

100% Полиестер.Ситево Текот ткаенина боја под print Машина Перат.Hemmed на сите страни од страна на професиона

Исклучителен дизајн : шарени черепот печурки Ова е имагинативна tapestry.Висококвалитетни материјали : Ова

Материјал : Ова tapestry се направени од издржлив полиестер платно, лесен и лесно да се откажам или пак подал

Вашата Соба Dorm Соба Потреби Како Дел Од Прекрасни Уметнички Дела.Уникатен Прекрасен Дизајн : На Tapestry Кор

Микро Влакна Материјал : Микро Влакна Праска, Удобно, Трајни, Мека И КожаПријателски, 100% Сосема Нов И Вис

Близнаци Димензии : Должина85 ,Ширина55 Инчи ( 215 x 140 cm ).Употреба : Речиси секој за Дома Декор Цел како Tapestry,

Сите Pumayana таписерии со гордост се направени со рака во САД, тие не се масовно произведени и не доаѓаат од

【 СИТЕ ПОВОД ПОДАРОК 】 Овој исклучителен ѕид tapestry е многу внимателен подарок, соодветен за хипи / психо

【Повеќенаменски】Може да се користи како tapestry или ѕид виси, bedspread, кревет покритие, маса крпа, dorm оркеста

НЕВЕРОЈАТЕН ДИЗАЈН : Овој хороскопски tapestry е полн со детали : на месечината, сонцето, ѕвездите, хороскопс

Материјал Опис : 100% Полиестер Влакна.Грижа Водич : Рака Мие Со Ладна Вода, Машина За Миење Со Ладна Вода, Н

Please wait...