0
clear
  • Sandinrayli 3-во-1 Дрво Деца Маса и 2Chairs Сет, Децата Активност Биро со Stroage Фиока и Кутија, Табла Години за Играње, Цртање, Читање, 3-Парче Детенце Големина Мебел (Розева)
  • -20%
  • -20%
Sandinrayli 3-во-1 Дрво Деца Маса и 2Chairs Сет, Децата Активност Биро со Stroage Фиока и Кутија, Табла Години за Играње, Цртање, Читање, 3-Парче Детенце Големина Мебел (Розева)

Sandinrayli 3-во-1 Дрво Деца Маса и 2Chairs Сет, Децата Активност Биро со Stroage Фиока и Кутија, Табла Години

DEN 1412.40

Достапност
Достапно за нарачка

【МУЛТИ АКТИВНОСТ МАСА И СТОЛЧЕ ПОСТАВЕНО】 : Овој 3-во-1 мулти-функционални дрвна маса и 2 столчиња сет (24.6"L x 24.3"W x 19"H) има 2 страни.Едната страна на tabletop е табла, додека другиот е "табли".Децата може да се подготви и да се напише со креда или мрсна пенкало.Одборот (23.23"L x 23.23"W x 0.47"H) кои можат да се користат за читање, учење, цртежот е многу ефикасен за да се надополни децата имагинација. 【ЗДРАВ И БЕЗБЕДЕН МАТЕРИЈАЛ】 : Користење на висока густина одбор како главни материјали за деца табела стол поставете го прави овој сет исклучително здрав за да го користите за долго време.Десктоп може да се одржи до 33 кг и секој стол може да се одржи до 88 lbs. 【СКРИЕНИ ГОЛЕМ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ】 : Еден скриени кутија (23.2"L x 22.2"W x 3.5"L) под tabletop и 2 отстранлив не-плетени ткаенини фиоки за складирање (9.8"L x 9.4"W x 4.7"H) под столчиња за уредно чување на децата книги, моливи или играчки. 【ДИЗАЈН ЗА ДЕЦА】 : чудесниот дар кој е совршен висина и големина за деца е лесен, децата може да се движи на маса или стол со нив лесно.Агол filleted столици со ергономски backrest и на блискиот подложка за нозе обезбеди max удобно седење.На табела, која има вдлабнатини и рачки ќе ви помогнат да се отвори и флип лесно.Од десктоп има одредена тежина, не дозволувајте деца флип тоа сами по себе. 【КОМУНАЛНИ ЗА БИЛО ПРИЛИКИ】 : Деца да јадат, да се подготви, се игра, читање, пишување на овој сет на мебел, и 3-парче детенце големина мебел може да динамичен употреба во playrooms, спални соби, кујни, дневни соби, или на отворено.Забелешка : Да Се Чува Суво.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Топката зглобовите и bushings вклучени за комплетна инсталација, заштеда на време и труд.Директна замена за

???? [Qucik Резултат] Непосредна позитивен ефект со кегел топки обука.Добиете вашата доверба во 12 месеци со с

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Осип Guard : Полиестер / Spandex, Шорцеви : Ми

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : шише почиста може да се подели на брадавица област и шише област, кои може да се чистат

Тоа може да биде поставен насекаде, тоа ќе биде интегрирано со животната средина Име на производ : Оган Ex

Прав Грб корави браун и антички Сина заврши.Сет вклучува правоаголна маса, 4 столици, и јадење клупата.Та

На XF405 е оптика вклучуваат интегриран 15x HD оптички зум до 30x Напреден Зум, девет перки ирис за повеќе прир

Содржи (1) 48 унца кутии на машина за миење садови сапун во прав 0% мирис, бои или хлор.На растенијата врз ос

ИЗОЛИРАНИ CAMELBAK ШИШЕ за ВОДА На : Camel Bak Подиумот Студ Изолирани Шише за Вода поставува стандард за оптима

ДРВО ЖИТО ТАБЕЛА ВРВОТ : богат дрво жито заврши на маса и со седишта во комбинација со стол е висока 220 фу

100% Памук.Направени во ИНДИЈА ★ MANDALA КАТ ПЕРНИЦА ПОКРИЕ МАТЕРИЈАЛ : Нашата Mandala Перница Поклопецот се нап

96% Најлон, 4% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење ➤ЗАТВОРАЊЕ ТИПза Мажи пешачење товар пантало

【ТешкиДолжност Griddle Додатоци Комплет 】Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој е здрав

❤Материјал : Алуминиумски, тоа е доведе слободни и никел слободни ❤Големина : Pin е 2,8 cm 2,2 см(0.91 инчен 0.59

Дизајн и бои, се со цел да остане жив по секое миење, па може да изгледаат одлично и се чувствувам неверој

Ако не сте задоволни за купувањето за било која причина, ние нудиме 30 ден парите назад гаранција.АнтиЛиз

Моќ далеку тврдоглав заглавени на храна за место слободни блескаво чисти садови.Направени со обновливи

Круг Бесконечност Шамија ✦СТИЛ НАПРАВИ ЕДНОСТАВНА✦ го Додадете овој стилски шамија за вашиот секојдн

Тројна комора дизајн чисти заглавени на храна во само 1 миење.Исплакнете помош акција остава вашата куј

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Хокеј на Создателот Црево Е Брз И Лесен за Да го Инсталирате На Вашиот Фрижидер Во

Шест 14.1 оз.BPA free лименки на Ејми Органски Ниско ниво на Маснотии Сплит Грашок Супа со целото семејство ќе

ОРИГИНАЛИТЕ ИЗОЛИРАНИ ШИШЕ за ВОДА : Takeya Оригинали од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода држи пијалоци лед

Please wait...