0
clear
  • Eastman 41036 Нерѓосувачки Челик Плетенка Мраз создателот Конектор, 1/4 инчи Комп, 10 Ft Должина, 10'
  • -20%
  • -20%
Eastman 41036 Нерѓосувачки Челик Плетенка Мраз создателот Конектор, 1/4 инчи Комп, 10 Ft Должина, 10'

Eastman 41036 Нерѓосувачки Челик Плетенка Мраз создателот Конектор, 1/4 инчи Комп, 10 Ft Должина, 10'

DEN 640.80

Достапност
Достапно за нарачка

✅НЕМА ТЕЧЕЊЕ - Ова не ' рѓосувачки челик мраз создателот конектор мерки 10 метри во должина со (2) трајни никел-обложено месинг ореви да се спротивстави на корозија и да се обезбеди повеќе безбедна конекција. ✅УНИВЕРЗАЛНА, На Eastman Плетенка од не ' Рѓосувачки Челик Мраз Создателот Конектор е стандард во снабдувањето со вода линии.Опремени за да се вклопи во 1/4 инчи Комп x 1/4 инчи Комп влезот и излезни конекции. ✅БЕЗБЕДНОСТ - Уверение CUPC, АДС, NSF, и Олово-Слободен за безбедност на производите. ✅КВАЛИТЕТ - Изградена на не-токсични ПВЦ јадрото, мулти-филамент плетенка најлон арматура, јасна винил надворешната школка, и одделение 304 од не ' рѓосувачки челик плетенка надворешноста да се спречи пука, kinking, и crimping. ✅ИНСТАЛАЦИЈА - Флексибилна понуда линија ги вклучува сите потребни парчиња за лесна инсталација.Големина : 10'.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оваа мини ледено создателот Мерки за само 12.Голема транспарентен приказ на прозорецот за следење на мра

Дали пумпа за одвод на вода или тоа е една гравитацијата на мозоци?Тоа е гравитацијата мозоци.Тоа ќе бид

Компактен Countertop Мраз Создателот, мерење 9.5 * 14.1 * 12.9 инчи, тоа не презема многу соба на вашата кујна и лесн

Преносни мраз машина може да се земе на базен, на брод или било каде ви требаат коцки мраз брзо.Таа има 3 р

????Капацитет на мраз на одлуки : Ice капацитет на складирање : 1.54 lbs, Вода капацитет на складирање : 2.2 литар ?

Две Мраз Големини : Големи и Мали.R600a Висока Ефикасност Компресор : 26 lbs во 24 часот.Еден Копчето АвтоЧисте

Екстра Големи не ' Рѓосувачки Челик Мраз Создателот Лесен за Чистење!.Произведува 48 килограми Мраз во 24

【БРЗ МРАЗ ОДЛУКИ】Оваа Мраз Создателот произведува до 9 коцки мраз по циклус во неколку, како 6 минути, с

✔БРЗ & 2 ГОЛЕМИНИ НА МРАЗ Ефикасна кондензаторот и 2.2 Литарски резервоар за вода се овозможи тоа да се на

Се чисти со разреден детергент, млака вода и мека крпа.Овој модел е многу едноставна операција и лесно д

???? 【ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ ЧЕКОР 3 Притиснете го копчето за ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ копче; ЧЕКОР 4 Мраз ќе б

Мраз машина countertop е совршен присутни и апаратот за оваа година топол летен или на следната година лето.к

Нуди за време на мраз производство.Отстранлив мраз кошница продавници до 2.Притиснете го копчето "ТАЈМЕ

1 / 4 x 1 / 4 ИНЧИ КОНЕКТОР ЦРЕВО – 1 / 4 инчи FCM (Женски Компресија) x 1 / 4 инчи FCM нерѓосувачки челик фитинзи со п

Ефикасна има широк апликации кога и каде и да сте.Можете да совршено се користат за кујна, канцеларија, п

Само притиснете "ON / OFF" копче за повеќе од 5 секунди за да го внесете автоматско чистење на функцијата.Док

Оваа Мраз Создателот Директно Заменува следниве Дел #'s : 241798231, 241798224, 5304456671, 241798201, 241642501, 241642503 A, 241642511, 2417982

) Ова е добар избор за прескокнувањето на кандидира на намирници продавница за една кеса на мраз...

COUNTERTOP МРАЗ СОЗДАТЕЛОТ СО СЛУЖИ ЛАЖИЧКА : Обезбедува лесен пристап до мраз на кујнски пултови и tabletops и пр

Please wait...