0
clear
  • COPIC Airbrush Систем Abs 2 Стартер Сет, Ниту еден
  • -20%
  • -20%
COPIC Airbrush Систем Abs 2 Стартер Сет, Ниту еден

COPIC Airbrush Систем Abs 2 Стартер Сет, Ниту еден

DEN 459.12

Достапност
Достапно за нарачка

Промена на бои е толку лесно како префрлување маркери.Компатибилен со Copic Класичен и Copic Скица маркери.Компактен простор за заштеда на дизајн.Трансформира вашиот омилен Copic маркери во airbrush систем со ABS 2 Стартер Сет, што вклучува Воздухот Зафат и Д-60 Воздух Може.Едноставно внесете го стандард широк или медиум широка крајот на маркер во Воздухот Зафат.Овој лесен-за-користење сет е идеален за уметници на пат, или за оние кои се обидуваат airbrush за прв пат да се види како тие се допаѓа.D-60 Воздух Може да се дава до 8 минути од континуирана употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Спрејови Светлината на Тешките Вискозност Боја Материјали!.Може да се користи со дебели или тенки Боја

Meichoon Airbrush Перење Алатка, Airbrush Алатка 4 парчиња Airbrush Додатоци сет Карактеристики : ✔ Овој мултицел чистењ

Висок atomization и ниска млазници, подобро atomization ефект, заштеда на боја и заштита на животната средина.54 оз (

Корисна алатка за вас да го поставите вашиот негува airbrushes и брзо да ја промените вашата airbrushes, бои или др

Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Спецификација : Материјал : Aluminum Optional Боја : Црвена;Black Input Н

TCP Глобален Бренд 11 Парче Чистење Комплет со 5 Парче Мини Чистење со Четка во Собата, 5 Парче Мини Чистење

На лесензачистење на боја мие далеку само со сапун и вода, правење на вашиот постизработка расчистување

МИЛИ Airbrush : МИЛИ Двојно Дејство Внатрешни Микс Св Хранат Airbrush – Овој модел може да се постигне спреј мод

Професионален Мајстор Airbrush Торта Декорирање Airbrushing на Системот со 3 Магистер Airbrushes најдобро продаванит

【Здрав изградба】Најлон Плетенка Црево,Плетенка ѕид изградба противи kinking или извртување со одлична flex

Комплетен Сет.Неопходна Алатка за Airbrush.♦ КОМПЛЕТЕН СЕТ : На airbrush чистење комплет вклучува сè што ви треб

Злите Бои е ултрависок перформанс, мултиповршина airbrush бојата погоден за било каква подлога од ткаенина

1.Една Акција Да Предизвика Контрола 2.Голем резервоарот е лесно да се чисти, има повеќе бои за подолго пр

ИНОВАТИВНИОТ ДИЗАЈН на рационализација На антиscalding парапет дизајн е повеќе confortable и побезбедно; машина

Висока прецизност спреј пиштол и добра atomization ефект, тој ќе ја зачува вашата слика материјал Висока прец

АктивирањетоПотребен воздухбоја контрола уред.Тоа им овозможува на корисниците да се утврди количеств

5 оз ●Пакет Големина : 9.7 оз Пакет Листа : 1 * 10ft Најлон Плетенка Airbrush Црево 1 * Airbrush Брзо Ослободување Disconnect

Please wait...