0
clear
  • Akatva 277mm Зглоб Set - 2-Парче Портата Шарки за Дрвени и Метални Огради, Врати, Кабинети - Антички Железо Штала Барака Вратата Шарки Хардвер Комплет - Лесно Подесување Внат
  • -20%
  • -20%
Akatva 277mm Зглоб Set - 2-Парче Портата Шарки за Дрвени и Метални Огради, Врати, Кабинети - Антички Железо Штала Барака Вратата Шарки Хардвер Комплет - Лесно Подесување Внат

Akatva 277mm Зглоб Set - 2-Парче Портата Шарки за Дрвени и Метални Огради, Врати, Кабинети - Антички Железо Штала

DEN 337.20

Достапност
Достапно за нарачка

12" инчи 1 * Поставување на Дополнителни Screws Why Чекаме?Кликнете на "Додади во Кошничка" СЕГА за Да Добиете Твое Додека Дотурот Минатата!.Нема потреба да губите време во потрага за шрафовите за монтирање во хардвер продавници!Треба Повеќе Причини? ✔Екстра Трајни Леано Железо Шарки За Надворешните Врати – Идеален За Во Windows, Кабинети, Премногу!✔ Стилски Т Рака Шарки За Штала, Ограда, Пилешко Кокошарник, Театар Вратата ✔ Лесно 4-Чекор Инсталација – Екстра Завртки Included What Што Се : 2 * Атарот на Рака Т Зглоб 278mm/10.05 x mm шарки дојде со дополнителна монтажа завртки, да се направи инсталација полесно. ✅ ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА ВО НИКОЈ ВРЕМЕ : Изберете позиција на барака зглоб, обележете го поправање на дупки со молив, вежба пилот дупки за сите fixings и да ја поправите обврзувачки зглоб со специјални завртки се вклучени во нашата група.Еве Како Можете Да Направите Вашиот Внатре И Надвор Врати Малку Повеќе Стилски!Треба сет на здрав, лесно подесување, антички стил рака вратата шарки за вашиот дом врати, барака windows, животно засолништа или деца' театар?Воведување На Врвка За Зглоб Поставени Од Страна На Akatva!Сега вие не мора да се решат за тенка, мала рака вратата шарки, кои се наведнуваат лесно, црни шарки за прозорци кои се опфатени во рѓа наскоро или ковано железо рака шарки дека цената на среќа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Силна 13 / 8" дебела Топола Тврдо Врати.Одлично за Комерцијални Поставување на Подобрени Хардверски Вклу

Боја / Крај : Рамни Црни.Затворање Акција : НеСамо Затворање.Овие шарки за врати кои имаат не помалку од 1 /

⭐Оваа стаклена врата стожерот зглоб е погодна за 35мм / 0.12"0.2" thinkness стакло ⭐Лесно да се инсталира без дуп

25 во дебел.Должина : 3 in Height : 3 in Width : 0.Тие обезбедуваат повеќе сила и безбедност и добар избор за вашиот ге

За било тоалет, бања или дури и задна врата, овој радиус зглоб е најдобар.Стандарден Образец Дупка Шема.С

【Димензија】се Прошири Димензии : Должина : 38mm / 1.5";Width : 28mm / 1.1"; Дебелина : 0.8 mm / 0.03"; Завртка Дупка со Дијам

Вертикална прилагодување плус или минус 1 / 16"; Хоризонтална прилагодување плус или минус 1 / 16".Минимална

Ве молиме посетете ја нашата продавница да ги видите сите достапни хардвер.Нашиот бренд, Berta е нашето ве

Име на производ : вратата зглоб; материјал : хром позлатен.Боја : сребро тон; димензија (одвиваат) : 3 x 2...

Добра УСЛУГА : Како професионална продавачот, homdiy се фокусира на задоволството на клиентите, ако имате б

Солидна засилен умрепечат заврши,овие вратата шарки поседуваат отпорен на корозија,отпорни на влага и

Шалче кабинет шарки, направени од челик,никел заврши, издржлив и силен, ова шалче зглоб ќе трае преку сек

Зглоб Отворање Агол : 108 Степен Кабинет шарки црна Кабинет вратата Скриени вратата на Кујната кабинет вр

【Бранеа од Нерѓосувачки Челик Материјал】Hofivack зглоб поправка плоча е направен од Висок квалитет Бране

Се користи за лесно да се откажам тешки врати во вратата рамки.Карактеристики отстранлив pin за лесно отс

9" Широк Широк, ве Молиме внимавајте на исечок димензии.Ви благодариме 2) Подлошки треба да се додаде поме

Овие сатен никел вратата шарки одговара врати со 1 / 4 инчи радиус агол зглоб првично училиште.На шарки им

Никел Позлатен Заврши.Вклучува вкупно 10 шарки.Вклучува монтажа завртки; 1(еден) #10 x 3 / 4инчен пан главата

Мини куќа зглоб наменета за 1 / 12 мини куќа минијатурни мебел, како што кабинети, плакари, итн.Постојат 4 д

Солидна ладно валани челик, никелобложено на двете страни, рѓадоказ и отпорни на корозија.Лесно да се ин

Целосно mortised во врата и рамка така зглоб не може да се види кога е затворена.За користење со 2" дебел или п

Материјал : Цинк Легура.Трајни,анти ' рѓа и носатотпорни.Жица цртање полиран површината 3 завртка дупки з

Масло Протри Бронза.Прилагодливи на Секој Агол До 90 Степени, Без Отстранување на Вратата Достапни во Не

Please wait...