0
clear
  • Amview 16Channel 4-во-1 1080P DVR 2.6 ПРАТЕНИК 4-во-1 TVI AHD 2.8-12mm Varifocal Леќа Безбедносна Камера
  • -20%
  • -20%
Amview 16Channel 4-во-1 1080P DVR 2.6 ПРАТЕНИК 4-во-1 TVI AHD 2.8-12mm Varifocal Леќа Безбедносна Камера

Amview 16Channel 4-во-1 1080P DVR 2.6 ПРАТЕНИК 4-во-1 TVI AHD 2.8-12mm Varifocal Леќа Безбедносна Камера

DEN 936.00

Достапност
Достапно за нарачка

16 Канал Видео Recorder DVR Функција : Поддршка Live View, Складирање, Репродукција до 16 HD-TVI / Аналогни / Аналогни HD Камери+ 2 IP Камера До 1080 P (1920x1080) HDMI Видео Излез H. 264/H. 264 Zip+Куршум Камера Функција : Full HD 1080 P Поддршка на 4-во-1 AHD TVI CVI CVBS Аналогни 2.6 ПРАТЕНИК 42 IR Led диоди 145ft OSD Мени 2.8-12mm Varifocal Зум Објектив IR Cut Купола Камера Функција : HD 1080 P 2.6 Мега Пиксели Поддржува 4-во-1 36 IR Led диоди до 115ft OSD Мени 2.8-12mm Varifocal Зум Објективот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Памук 3 ПАРЧЕ СЕТ : Сет вклучува 3 бронзени жица кошници со отстранлив природна боја ткаенина облоги : �

Губење На Материјал : Руската Русокоса Човечка Коса.Боја на коса : 613 Русокоса Човечка Коса на Снопови со

Селтик Стакло Дизајни претставува Морски Камења, прекрасен спектар на Пенкала, Компактен Огледала и Пи�

Зошто да изберете складирање кошница? Нашата складирање кутија се направени од густа ткаенина и може д�

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Нема машина за миење е потребно ▶ Употреба : погоден е за секојдневна табела декорација.Тоа може да се к�

[Отворен уво Audio] : Тоа ви овозможува да остане свесен на вашата околина, додека уживате во вашата музика.�

Вино, Полица Ѕид : Изгледа Носталгични и Модерна, Таа Може да Биде Беспрекорно се Интегрира во Широк Спек

Се вклопува 1999 2016 година Ford E150 E250 E350 E450 E550 F150 F250 F350 FF 450550 Супер должност пикап камиони со акции кабината м

Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративн�

Накит за складирање : Големи trinket случај со доволно простор за часовници, козметика и повеќе Со мал ринг�

Овој случај е само компатибилни со i Phone 11 ПРО.НЕ се компатибилни со i Phone 11 или 11 ПРО MAX.На adidas i Phone 11 Про слу

Ви благодариме.Ноктите печат плоча со повеќе модели погодна за двете кратки нокти и долги нокти.Трикот �

2x ПОСТРОГИ отколку типични брише!Сите Намена, 9 Чистење Агент Формула.Илјадници користи отстрани маст, м

Обработка на звукот е 5 25m L (4) совети.Мерење 4" должина од 1 / 8" совет дијаметар.На microtips се така дизајнирани

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИН�

Please wait...