0
clear
  • Се обезбеди Удобност Ленти Водоотпорен Протеза Лепило - Цинк Слободно - Екстра Фирма Задржете За Долната Вилица - 15 Ленти (Пакување од 3)
  • -20%
  • -20%
Се обезбеди Удобност Ленти Водоотпорен Протеза Лепило - Цинк Слободно - Екстра Фирма Задржете За Долната Вилица - 15 Ленти (Пакување од 3)

Се обезбеди Удобност Ленти Водоотпорен Протеза Лепило - Цинк Слободно - Екстра Фирма Задржете За Долната Вилица

DEN 503.28

Достапност
Достапно за нарачка

ПОСИЛНИ, ПОВЕЌЕ ЗАДРЖЕТЕ - Обезбедува "вонредни држете" посебно дизајниран за долната вилица.Повеќе од ленти, нашите лепило перници се обезбеди силна врска помеѓу долна протеза и гуми за џвакање за протеза wearers со рамен и/или тесен пониски непцата.ФИРМА во текот на целиот ДЕН ЗАДРЖЕТЕ - само цинк-бесплатно, водоотпорен протеза лента која ветува до 12 часа на држење на моќта.Нема повеќе лизгање, лизгање, засрамувачки моменти или јадење во дома.ПЕРНИЦА ЗАФАТ & УДОБНОСТ - Нема повеќе болка во непцата!Безбедна Перница не е растворлив во вода, така што е ефикасен дури и за оние со вишокот на плунка.Тоа дејствува како мека лагер што го спречува ткивна иритација, компресија чир и воспаление.ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА - се Применуваат во утринските часови и не грижете се, сите денот, тоа е лесно.Започнете со сува протези и сува уста да се создаде добар бонд.Се чувствуваат слободни да сече ленти за удобно големина, отстранување поддршка од двете страни на лента, притиснете цврсто во место за да се отстранат сите меурчиња и да чекаат петнаесет минути пред јадење или пиење.ДЕЗИНФИЦИЕНСИ & ЧИСТЕЊЕ ПРЕДЛОЗИ - Бидете сигурни да го вклучите Безбеден Протеза Чистење со купувањето, како што е на само чистење на пазарот што може да се отстрани лепило додека чистење и дезинфекција во само пет минути.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Xiweiya Синтетички Розово Злато Розова Долга Брановидна Чипка Пред Перики е направен од 100% Мека Топлина От

Непобедлива се одржи во рок од Fixodent lineup : до 88% од одржи на крајот на денот 10 X посилни се одржи наспроти бе

Milliput е разноврсна манипулативни две дел епоксидна китови кои кога се измешани заедно поставува хард ро

Висок квалитет на топлина отпорни на синтетички перика.Големината е прилагодлив.она што вие треба да на

краток перики,кратка должина чипка перика,кратка коса за црните жени,боб перика со удира,боб перика афр

кога чистење перика, pls се задржи водата tempearture во 4050 степен.имаме Боја #1, #1b, #2, и природна боја во парк.Ова

100% Богородица Монголски Човечка Коса.Природна Боја Cound Биде Обоена во Други Бои.Без Пролевање Не Метежо

Ја подобрува врската во која хемиска природа на супстрат се противи на лепливоста.Може да се користи за

Силни и Издржливи долготрајни лепливоста, што се користи за перики.Useing Удобна и здрава на вашата глава,

5 Инчи Протегала Медиум Капа (Просечна Капа Големина) со Прилагодливи Ремени и 3 Чешли.Можете да го носат

100% Богородица Монголски Човечка Коса.Природна боја може да биде обоена да било друга боја.Друга Боја тр

【Пакување листа】 Невидливи перика лепак 1.3 оз (38 ml) *1, Перика лепак смена 1oz (30 ml) *1, Перика капи *1, Мазнење

Безбедна протеза лепило за посилна целиот ден удобно задржете.Ooze слободни, за разлика од протеза пасти

Fixodent Ултра Max Задржете Дентална Адхезивна (2.2 оз 3 pk.).Опис на производот Fixodent Ултра Max Задржете Протеза Ле

Висок квалитет на топлина отпорни на синтетички перика.Големината е прилагодлив.она што вие треба да на

Обично лепило може да трае 24 недели.Противалергиски за чувствителна кожа.Лесно да се однесуваат и да ги

Висок квалитет на топлина отпорни на синтетички перика.Големината е прилагодлив.она што вие треба да на

Fixodent е лесензакористење на Дополнителни Задржете Моќ протеза лепило обезбедува одржи кој трае во текот

Внатрешниот може да се прилагоди,може да се прилагоди слободно ако ви се допаѓа!5.Прилагодување на whipstitch

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Обично лепило може да трае 24 недели.Противалергиски за чувствителна кожа.Лесно да се однесуваат и да ги

На лагер е бело, но вистинските лента е јасно.Тоа има уретан превозникот дека е екстра еластичен, што го

МОДЕН ТРЕНД : коса, плетенка прстени се нови топли косата додаток; Стојат во вашата коса и додава внимани

1.100% Малезија Човечка Коса 2.Кадрава Чипка Перика со Удира 3.Glueless Перика Капа со Чешли и на Рака 4.Слика Пок

Вие не мора да се грижите за вашиот перика или toupee падне затоа што од природни масла, пот, или wetness!Нашите

Fixodent Протеза Лепило со светлина, нане вкус посебно дизајниран за комплетна нега.Комплетно решение со 3 п

Еден Од Најсилните Ленти на Пазарот.Без Сјај Ефект.Одлична за употреба на предната Коса Линија.Користит

После миење, кога косата е 60% навлажни, u може да испрскате mixted течност (кокосово масло со вода), тоа ќе ста

Please wait...