0
clear
  • BIRDROCK ДОМА Возен Датотека Кутија - Складирање Кабинет со Тркала - Датотека Организаторите Кутии - Синтетички Плетен Канцеларија Оркестарот - Home Office (Јаглен)
  • -20%
  • -20%
BIRDROCK ДОМА Возен Датотека Кутија - Складирање Кабинет со Тркала - Датотека Организаторите Кутии - Синтетички Плетен Канцеларија Оркестарот - Home Office (Јаглен)

BIRDROCK ДОМА Возен Датотека Кутија - Складирање Кабинет со Тркала - Датотека Организаторите Кутии - Синтетички

DEN 1415.76

Достапност
Достапно за нарачка

Повеќе Боја Опции. 4 Тешки Тркала (2 Сопирачки).Скриени Складирање.78" HFits Писмо или Правни Големина Виси Датотека Папки.Мулти-Цел.ТЕЖИНА : 11 кг.Едноставна организација на алатката може да се користи за чување на играчки, перници, ќебиња, куче играчки, плакарот додатоци и други предмети надвор од датотеки.Вклучува крај на 2 тркала, така што заклучување на вратата на своето место, ако е потребно. Одговара на Буква или Правни Големина Виси Датотека Папки. 4 тркала ( 2 кој кочница во место).Bird Rock Дома Возен Датотека Кутии се совршен прилог на секоја соба дека треба да бидат организирани.52" Должина x 14.Синтетички ЈП Ратан.Синтетички ЈП Rattan Steel Метал Frame4 Тешки Тркала (2 Сопирачки).Овие кутии може да се користи за документи и трудови, но, исто така, може да се користи за било кој друг саканиот објект што треба скриени место во вашиот дом. 4 тркала ( 2 кој кочница во место) Декоративни Акцент Мулти-Цел Скриени Складирање Повеќе Боја Опции.Декоративни Акцент.ПИСМО или ПРАВНИ ДАТОТЕКИ : чување На организаторот може да одговара писмено и правно-големина на датотеки/документи вклучите вашиот уникатен поднесување систем.ВОЗЕН ПОДНЕСУВАЊЕ КУТИЈА : чување На сад вклучува 4 трајни тркала, па лесно можете да се тркалаат на датотека кабинетот каде и да ви треба.Челик Метална Рамка.Овие кутии се направи предмети организиран при додавање на декоративни допир.РАЗНОВРСНА СКЛАДИРАЊЕ : тркалање датотека за складирање бин е опремен со вршење на рачки и капак за да се задржи датотеки или други предмети, надвор од очите.78" Висина.ДИМЕНЗИИ : Надворешни Димензии : 15.Тркала и се справува со овие кутии лесно да се движат наоколу, но, исто така, ќе ви овозможи да ја заклучите кутии во место кога е потребно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Копче затворање.Карневалот Фестивал.Собори сува ниска.Прирачник Мерења Дозволете 13 см мерење на отста

【МУЛТИ АКТИВНОСТ МАСА И СТОЛЧЕ ПОСТАВЕНО】 : Овој 3во1 мултифункционални дрвна маса и 2 столчиња сет (24.6"L

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Прав Грб корави браун и антички Сина заврши.Сет вклучува правоаголна маса, 4 столици, и јадење клупата.Та

Тоа може да биде поставен насекаде, тоа ќе биде интегрирано со животната средина Име на производ : Оган Ex

Круг Бесконечност Шамија ✦СТИЛ НАПРАВИ ЕДНОСТАВНА✦ го Додадете овој стилски шамија за вашиот секојдн

❤Материјал : Алуминиумски, тоа е доведе слободни и никел слободни ❤Големина : Pin е 2,8 cm 2,2 см(0.91 инчен 0.59

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Осип Guard : Полиестер / Spandex, Шорцеви : Ми

ИЗОЛИРАНИ CAMELBAK ШИШЕ за ВОДА На : Camel Bak Подиумот Студ Изолирани Шише за Вода поставува стандард за оптима

ДРВО ЖИТО ТАБЕЛА ВРВОТ : богат дрво жито заврши на маса и со седишта во комбинација со стол е висока 220 фу

100% памук; Светлина Челик : 90% памук / 10% полиестер; Јаглен Хедер, КаверЗелена Хедер : 60% памук / 40% полиестер.

Шест 14.1 оз.BPA free лименки на Ејми Органски Ниско ниво на Маснотии Сплит Грашок Супа со целото семејство ќе

★.Високо Квалитетен Материјал : Направен од здрав & трајни носатотпорни се чувствува и исклучителна мен

4k HD видео камера нуди највисока резолуција акција снимки.Долго траење на батеријата овозможува 3h на нон

Според јасни и лесно разбирливи прирачник, можете лесно може да се соберат во кратко време.Сите делови с

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : шише почиста може да се подели на брадавица област и шише област, кои може да се чистат

???? [Qucik Резултат] Непосредна позитивен ефект со кегел топки обука.Добиете вашата доверба во 12 месеци со с

Создава сигурен вдп печат.Се вклопува 1 / 2 инчи внатре дијаметар преку трупот.Кам акција лост завртува н

100% Синтетички.Синтетички Горниот.ЕВА Midsole.ЕВА Outsole.Кул кат е слајд кој е издржлив на рака и премиум тапац

Децата може да стане секојдневна херои со овој ЛЕГО Град дивиот свет и Спасување Надвор од Roader (60301) playset,

Содржи (1) 48 унца кутии на машина за миење садови сапун во прав 0% мирис, бои или хлор.На растенијата врз ос

Топката зглобовите и bushings вклучени за комплетна инсталација, заштеда на време и труд.Директна замена за

Please wait...