0
clear
  • Опрема Про Рајдер Акција Камера, Hi-Резолуција Полна 1080p HD Видео, 16 Мегапиксели Слики, Пати-Од 1.5 LCD Дисплеј, со Водоотпорен Случај и Шлем Камера, Портокал
  • -20%
  • -20%
Опрема Про Рајдер Акција Камера, Hi-Резолуција Полна 1080p HD Видео, 16 Мегапиксели Слики, Пати-Од 1.5 LCD Дисплеј, со Водоотпорен Случај и Шлем Камера, Портокал

Опрема Про Рајдер Акција Камера, Hi-Резолуција Полна 1080p HD Видео, 16 Мегапиксели Слики, Пати-Од 1.5 LCD Дисплеј,

DEN 1744.80

Достапност
Достапно за нарачка

- Снимање на Видео : Видео Фотографирање во 1080p, 720p или VGA - 1080p (1920 x 1080) @ 30 FPS - 720p (1280 x 720) @ 60 FPS - VGA (640 x 480) @ 120 FPS Движење Откривање на Снимањето Способност - Анти Тресење Слика за Стабилизација Помош - Switchable Снимање на Видео Начини : Нормално и Јамка - Јамка за Снимање Должина : 2 или 5 минути - Видео Формат на Датотека : .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Децата може да стане секојдневна херои со овој ЛЕГО Град дивиот свет и Спасување Надвор од Roader (60301) playset,

Лен,Памук.Машина За Миење ღMaterial : Премиум памук и лен.Мека,дише за бебе деликатна кожа ღStylish 2 Парче Груп

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

100% Памук.Направени во ИНДИЈА ★ MANDALA КАТ ПЕРНИЦА ПОКРИЕ МАТЕРИЈАЛ : Нашата Mandala Перница Поклопецот се нап

【3 ФИОКИ 1 ВРАТАТА на КАБИНЕТОТ】Фиоки?Полиците?И двете! 3 цртачи се наменети за чување на дребулии да се

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Шест 14.1 оз.BPA free лименки на Ејми Органски Ниско ниво на Маснотии Сплит Грашок Супа со целото семејство ќе

Круг Бесконечност Шамија ✦СТИЛ НАПРАВИ ЕДНОСТАВНА✦ го Додадете овој стилски шамија за вашиот секојдн

【ТешкиДолжност Griddle Додатоци Комплет 】Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој е здрав

Содржи (1) 48 унца кутии на машина за миење садови сапун во прав 0% мирис, бои или хлор.На растенијата врз ос

100% памук; Светлина Челик : 90% памук / 10% полиестер; Јаглен Хедер, КаверЗелена Хедер : 60% памук / 40% полиестер.

【ТРАЈНИ & ВОДООТПОРЕН ЗАШТИТА】EUGO велосипед маска е направена од ВОДООТПОРЕН 210 D / 420 D Оксфорд Ткаенина

Според јасни и лесно разбирливи прирачник, можете лесно може да се соберат во кратко време.Сите делови с

4k HD видео камера нуди највисока резолуција акција снимки.Долго траење на батеријата овозможува 3h на нон

【МУЛТИ АКТИВНОСТ МАСА И СТОЛЧЕ ПОСТАВЕНО】 : Овој 3во1 мултифункционални дрвна маса и 2 столчиња сет (24.6"L

На XF405 е оптика вклучуваат интегриран 15x HD оптички зум до 30x Напреден Зум, девет перки ирис за повеќе прир

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Осип Guard : Полиестер / Spandex, Шорцеви : Ми

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Моќ далеку тврдоглав заглавени на храна за место слободни блескаво чисти садови.Направени со обновливи

Прав Грб корави браун и антички Сина заврши.Сет вклучува правоаголна маса, 4 столици, и јадење клупата.Та

*ПОВЕЌЕ ПРОСТОР ЗА СÈ : До 9 Прегради (8 Прегради + 1 Фиока) со добро обмислен димензии биро организатор за в

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : шише почиста може да се подели на брадавица област и шише област, кои може да се чистат

Дизајн и бои, се со цел да остане жив по секое миење, па може да изгледаат одлично и се чувствувам неверој

Please wait...