0
clear
  • keyway Сауна Дрвени Кофа и Ladle Комплет, Сауна Додатоци со Лагер за Сауна & SPA Направени од Премиум Финска Pinewood
  • -20%
  • -20%
keyway Сауна Дрвени Кофа и Ladle Комплет, Сауна Додатоци со Лагер за Сауна & SPA Направени од Премиум Финска Pinewood

keyway Сауна Дрвени Кофа и Ladle Комплет, Сауна Додатоци со Лагер за Сауна & SPA Направени од Премиум Финска Pinewood

DEN 1152.00

Достапност
Достапно за нарачка

【Материјал】сауна кофа е направен од премиум Финска pinewood,рачно изработени процес го задржува оригиналниот дрво мирис и жито. 【Голема користи】Покрај домашна сауна употреба, нашите сет е идеален за сакаат добро pail, партија оркестарот, дома декор, или тркалезни дрвени колонист / тенџере. 【Големина】Дрвени кофа : 9.5" Кол x 5.5" H,Ladle : 15.5" Л И кофа е Капацитет е 6 литри на течење-доказ лагер е Капацитет е 4,5 литри. 【Она што ќе добиете за】Дрвени кофа x 1,Лагер x 1,Ladle x 1. 【Љубезно ве потсети】Место кофа и лажица во сува и вентилирани место по користење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сауна Термометар.Борови дрва, јасно видлива, лесен за употреба како сауна, соба додаток.Традиционален с

Please wait...