0
clear
  • VCUTEKA Отворено Мозаик од Страна на Маса - Мали Патио Маса Кафе на Маса, Надвор Акцент Табела Круг Крајот на Растенијата Табела за Бистри Балкон Тремот Отворено Клупи 1
  • -20%
  • -20%
VCUTEKA Отворено Мозаик од Страна на Маса - Мали Патио Маса Кафе на Маса, Надвор Акцент Табела Круг Крајот на Растенијата Табела за Бистри Балкон Тремот Отворено Клупи 1

VCUTEKA Отворено Мозаик од Страна на Маса - Мали Патио Маса Кафе на Маса, Надвор Акцент Табела Круг Крајот на Растенијата

DEN 1679.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ние сме многу среќни да служат за вас,Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил на време, ние ќе размена на тоа за слободни и не треба да се вратат.табела нозе крстот поддршка и доброто криви нозе дизајн го прават тоа повеќе стабилна,Тоа е здрав и стабилен за вашата секојдневна употреба. 【Smart Големина за Секој Простор】Оваа табела врвот дијаметар е 14 инчи и е табела 4. 【Рѓа Отпорни и Лесно да се Соберат】Како надворешна употреба, оваа табела е третирани со анти- ' рѓа слој.VCUTEKA е индустриски и трговски претпријатија интегрирање на R&D, производство и продажба.Мулти боја мозаик модели покажуваат сложена детали и се приклучи уметнички елементи и дизајн во вашиот дом,и патио градина.Ние сме биле развој на нови производи постојано да се задоволи побарувачката на пазарот. 【Цврсти и Издржливи Метална Рамка Стакло Табела Врвот】маса е изградена на армирано-метална рамка и круг стакло врвот. 【Разноврсна Акцент Табела】маса е совршен за внатрешна и надворешна употреба,како на пример патио растенијата од страна на маса, балкон табела,отворено кафе на маса, било плажа тема оркестарот, само со базен страна или било каде на друго место.Тоа само изгледа одлично за секое место.8 lbs, супер лесно за вас да се движат наоколу.Тоа само ќе ги разубават вашиот простор со оваа убава чаша табела топ дизајн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Please wait...