0
clear
  • Кожа Затворен Кочии Дневна Стол, Модерен Sleeper Троседот Стол Кревет со 3 Полулегнал Агли, Конвертибилна Дневна Стол со Цврст Метал Нозе, Браун
  • -20%
  • -20%
Кожа Затворен Кочии Дневна Стол, Модерен Sleeper Троседот Стол Кревет со 3 Полулегнал Агли, Конвертибилна Дневна Стол со Цврст Метал Нозе, Браун

Кожа Затворен Кочии Дневна Стол, Модерен Sleeper Троседот Стол Кревет со 3 Полулегнал Агли, Конвертибилна Дневна

DEN 10079.52

Достапност
Достапно за нарачка

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет СТП Кожа, која е многу мазна и мека.Внатрешноста е исполнета со висока густина пена за подобра еластичност, што го прави удобно да седат и тоа не ќе стане надвор од форма лесно. ➢ 2 во 1 Конвертибилна Стол Кревет : На backrest може да се прилагоди на 3 различни полулегнал агли, како дизајнот може да се избегне седи премногу долго во една положба, па како да се намали болката во грбот.Акцентот троседот стол може да се претвори во мала sleeper кревет лесно, кој е многу добро за lounging или земање на нап. ➢ Функционални и Стилски : Тоа доаѓа со две мали перници со сомот покривка, која е многу функционална и елегантен.Мазна линија дизајн и роуз златна заострените нозе направи оваа futon стол повеќе шик, со додавање на повеќе модерни елементи во вашата соба. ➢ Цврст Структура : рамките на нашите кочии дневна стол е изградена со цврста иверица, која е многу здрав и нема да попуштат лесно.Уште повеќе, цврсти златни метални нозе направи база постабилна и ќе има нема рѓа и flaking боја лесно. ➢ Лесно да се Постави : Само едноставна собранието е потребна, која е супер лесно и едноставно.Ако постои било каков проблем со производот, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние и ветуваме дека ќе се потрудиме да вашето задоволство.Боја : Кафена(стп Кожа).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

Донесе стил и карактер на вашиот простор за живеење со овој tufted кочии дневна стол.Овој стол прекрасно на

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

【Издржлив Материјал】Оваа патио дневна стол карактеристики рѓа доказ прав обложен челик рамка, која е

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

Please wait...